Kobra Takibi – 19. Sezon 11. Bölüm İzle

Kobra Takibi Dizisi 19. Sezon 11. Bölüm İzle

20 Aralık Cuma

ALEX BOMBAYI İMHA EDEBİLECEK Mİ?

Ülke TV ekranlarında yayınlanan aksiyon – macera dizisi Kobra Takibi 19. Sezon 11. bölümüyle izle7.com’da. Kobra Takibi’nin bu bölümünde Semir ve Alex ikilisi Felix’i okuldan aldıkları sırada banka soygunu ihbarı alır. Soygun yerine çok yakın olan ikili, tehlikeli bir takibe başlar.

19. Sezon 11. Bölüm

Ekipler, Köln Bankası’nda soygun yapıldığını ihbar geçer. Semir ve Alex yakın oldukları için olay yerine gider. Soyguncular bankadan paraları alır ve kaçmaya başlar. İkili takip sırasında arabanın patlamasından sonra alevler içinde kalır. Yaşanan kargaşada kimin rehine kimin soyguncu olduğu anlaşılmaz. Öte yandan Felix’in de yanlarında olması Alex’i daha çok endişelendirir. Üzerine bomba düzeneği yerleştirilen kadın, korku içinde Alex’ten yardım bekler. Çok kısa zamanı olan Alex, kadının üstündeki bombayı imha edebilecek mi?

***

AKSİYON VE HIZ TUTKUNLARI MACERAYA HAZIR OLUN!

1996 yılından bu yana hız tutkunlarının gözdesi olan, iki otoyol polisinin yolda yaşadığı maceraları ustalıkla işleyen Kobra Takibi 19. ve 20. sezon bölümleri ile Ülke TV ekranlarına gelecek.

Almanya’nın en işlek otobanlarında, suçluları kovalayan iki otoban polisinin nefes kesen aksiyon dolu maceralarını konu alan Kobra Takibi Ülke TV’de… Polisiye ve hız tutkunlarının severek takip ettiği dizi, başladığı 1996 yılından bu yana, sadece Almanya’da değil birçok ülke gibi Türkiye’de çok ilgi gören bir yapıt. Dizide Türk asıllı oyuncu Erdoğan Atalay’a, Vinzenz Kiefer eşlik edecek. Herkesle kolay kolay geçinemeyen Semir, ekibine yeni katılan Alexander ile iyi bir ekip olacak mı?

Aksiyon, macera ve hız tutkunlarının ilgiyle izlediği Kobra Takibi’nde; araba hırsızları, katiller, şantajcılarla gece gündüz mücadele eden “Cobra 11” ikilisinin maceraları 5 Aralık’tan itibaren hafta içi her gün Ülke TV’de…

Künye:
Dizinin Orijinal adı: Alarm für Cobra 11
Yönetmen: Axel Sand
Senaryo: Markus Hoffmann
Oyuncular: Erdoğan Atalay, Vinzenz Kiefer, Katja Woywood, Katrin Heß, Susanne König, Gottfried Vollmer, Niels Robert Kurvin
Sezonlar: 19-20