Kobra Takibi – 19. Sezon 10. Bölüm İzle

Kobra Takibi Dizisi 19. Sezon 10. Bölüm İzle

19 Aralık Perşembe

UYUŞTURUCU SATICILARININ PEŞİNE DÜŞERLER!

Ülke TV’de ekrana gelen aksiyon – macera dizisi Kobra Takibi 19. Sezon 10. bölümüyle izle7.com’da. Kobra Takibi’nin bu bölümünde Semir, Andere’yı hava alanında bıraktığı sırada uyuşturucu satıcılarını görür. Alex ile ikisi bu işin peşine düşer.

19. Sezon 10. Bölüm

Semir, Anderea’nın erkek arkadaşından ayrıldığını öğrenir. Kafası karışsa da eski karısının tepkilerine pek anlam veremez. İş seyahatine çıkan Andrea’yı yolcu ettikleri sırada Alex ve Semir, uyuşturucu satıcıları ile burun buruna gelir. Bunun üzerine heyecanlı bir takip başlar.

***

AKSİYON VE HIZ TUTKUNLARI MACERAYA HAZIR OLUN!

1996 yılından bu yana hız tutkunlarının gözdesi olan, iki otoyol polisinin yolda yaşadığı maceraları ustalıkla işleyen Kobra Takibi 19. ve 20. sezon bölümleri ile Ülke TV ekranlarına gelecek.

Almanya’nın en işlek otobanlarında, suçluları kovalayan iki otoban polisinin nefes kesen aksiyon dolu maceralarını konu alan Kobra Takibi Ülke TV’de… Polisiye ve hız tutkunlarının severek takip ettiği dizi, başladığı 1996 yılından bu yana, sadece Almanya’da değil birçok ülke gibi Türkiye’de çok ilgi gören bir yapıt. Dizide Türk asıllı oyuncu Erdoğan Atalay’a, Vinzenz Kiefer eşlik edecek. Herkesle kolay kolay geçinemeyen Semir, ekibine yeni katılan Alexander ile iyi bir ekip olacak mı?

Aksiyon, macera ve hız tutkunlarının ilgiyle izlediği Kobra Takibi’nde; araba hırsızları, katiller, şantajcılarla gece gündüz mücadele eden “Cobra 11” ikilisinin maceraları 5 Aralık’tan itibaren hafta içi her gün Ülke TV’de…

Künye:
Dizinin Orijinal adı: Alarm für Cobra 11
Yönetmen: Axel Sand
Senaryo: Markus Hoffmann
Oyuncular: Erdoğan Atalay, Vinzenz Kiefer, Katja Woywood, Katrin Heß, Susanne König, Gottfried Vollmer, Niels Robert Kurvin
Sezonlar: 19-20