Kobra Takibi 18. Bölüm İzle – 20. Sezon 2. Bölüm

Kobra Takibi Dizisi 18. Bölüm (20. Sezon 2. Bölüm) İzle

31 Aralık Salı

PARTİDE PANİK!

Ülke TV ekranlarının heyecan dolu aksiyon macera dizisi Kobra Takibi 18. bölümüyle (20. Sezon 2. Bölüm) izle7.com’da. Kobra Takibi’nde bugün Semir, ilk eşinden olan kızı Dana’yı kendi ailesine dahil etmek için uğraşır. Ama Dana, Andera ve kardeşiyle vakit geçirmekten pek hoşlanmaz.

20. Sezon 2. Bölüm /18. Bölüm

Semir, Dana ve eşi Andrea arasında kalır. Dana, Semir’in ailesine dâhil olmaktan pek memnun değildir. Andrea, Dana’nın annesini kaybetmesinin etkisinde olduğunun farkındadır. Semir ve Andrea Dana’yı aileye dâhil etmeyi başarabilecek mi? Diğer yandan emekli komserleri için düzenlenen partide gaz kaçağı olduğunu fark eden Alex, Semir ve arkadaşlarının hayatını kurtarır. Ancak gaz kaçağının tesadüf olduğunu inanmayan Alex ve Semir olayın peşini bırakmazlar.

***

AKSİYON VE HIZ TUTKUNLARI MACERAYA HAZIR OLUN!

1996 yılından bu yana hız tutkunlarının gözdesi olan, iki otoyol polisinin yolda yaşadığı maceraları ustalıkla işleyen Kobra Takibi 19. ve 20. sezon bölümleri ile Ülke TV ekranlarına gelecek.

Almanya’nın en işlek otobanlarında, suçluları kovalayan iki otoban polisinin nefes kesen aksiyon dolu maceralarını konu alan Kobra Takibi Ülke TV’de… Polisiye ve hız tutkunlarının severek takip ettiği dizi, başladığı 1996 yılından bu yana, sadece Almanya’da değil birçok ülke gibi Türkiye’de çok ilgi gören bir yapıt. Dizide Türk asıllı oyuncu Erdoğan Atalay’a, Vinzenz Kiefer eşlik edecek. Herkesle kolay kolay geçinemeyen Semir, ekibine yeni katılan Alexander ile iyi bir ekip olacak mı?

Aksiyon, macera ve hız tutkunlarının ilgiyle izlediği Kobra Takibi’nde; araba hırsızları, katiller, şantajcılarla gece gündüz mücadele eden “Cobra 11” ikilisinin maceraları 5 Aralık’tan itibaren hafta içi her gün Ülke TV’de…

Künye:
Dizinin Orijinal adı: Alarm für Cobra 11
Yönetmen: Axel Sand
Senaryo: Markus Hoffmann
Oyuncular: Erdoğan Atalay, Vinzenz Kiefer, Katja Woywood, Katrin Heß, Susanne König, Gottfried Vollmer, Niels Robert Kurvin
Sezonlar: 19-20