Bruce Lee Belgeseli 1. Bölüm İzle (15 Şubat Cumartesi)

Bruce Lee Belgeseli – I am Bruce Lee 1. Bölüm İzle (15 Şubat Cumartesi)

15 Şubat 2020 Cumartesi

DÖVÜŞ SİNEMASININ BABASI BRUCE LEE’NİN HAYATI

Ülke TV’de ekrana gelen Bruce Lee belgeseli I am Bruce Lee ilk bölümüyle 1. bölümüyle izle7.com’da. Dövüş sanatlarının usta ismi Bruce Lee’nin hayatının konu edildiği belgesel film ‘I am Bruce Lee’ 15-16 Şubat tarihleri arasında iki bölüm halinde Ülke TV ekranlarına gelecek.

Dövüş sanatları sinemasının babası olarak adlandırılan Bruce Lee’nin hayatı, dövüş sinemasına katkılarının anlatıldığı I am Bruce Lee Ülke TV’de… Bruce Lee’nin hayatına ışık tutan belgesel filmde; bugünün en iyi dövüşçüleri, sporcuları, aktörleri ve yönetmenleri Bruce Lee hakkındaki hislerini paylaşacaklar.

Bruce Lee’den sonra değişen hayatları, kariyerleri ve inanç sistemleri hakkında konuşan dövüş sinemasının aktörleri, kendilerine ilham olan dövüş sinemasının babasını anlatacaklar. Geçtiğimiz günlerde bir helikopter kazasında hayatını kaybeden basketbol tarihinin en iyi oyuncularından biri olan Kobe Bryant, Boksör Manny Pacquiao, Oyuncu Mickey Rourke gibi ünlü isimlerin konuştuğu belgesel, Bruce Lee’nin bilinmeyenlerine ışık tutacak. İki bölüm olarak ekrana gelecek I am Bruce Lee’de, konuşmacılar Bruce Lee ile olan anılarını izleyicilerle paylaşacak.

Kişisel yorumlar, nadir bulunan arşiv görüntüleri ve klasik fotoğraflarla bezeli I am Bruce Lee 15-16 Şubat Tarihleri arasında 20.00’de Ülke TV ekranlarında…

Künye:
İlk Gösterim tarihi: 9 Şubat 2012 (ABD)
Yönetmen: Pete Mc Cormack
Film müziğinin bestecisi: Schaun Tozer
Yapımcı: Derik Murray
Editör: Tony Kent
Oyuncular: Bruce Lee, Cung Le, Dan Inosanto, Danielle Bolelli, Diana Lee Inosanto, Gene LeBell