RADYO HOME “TARZINI SEÇ, DİNLE” SLOGANIYLA YAYINA BAŞLADI

RADYO HOME “TARZINI SEÇ, DİNLE” SLOGANIYLA YAYINA BAŞLADI

Farklı müzik türlerinin bir çatı altında toplandığı Radyo Home dijital platformlarda yayın hayatına başladı. Geniş müzik yelpazesiyle, dinleyicilerin kendinden birer parça bulacağı on altı farklı müzik kanalıyla Radyo Home dijital ortamların en çok aranan radyo platformu olmayı hedefliyor.

Yerli ve yabancı poptan arabeskte, Türk Halk Müziği’nden Türk Sanat Müziği’ne tüm müzik zevklerine hitap eden en farklı ve kapsamlı dijital müzik portalı Radyo Home yayın hayatına başladı. Her telden müziğin yer aldığı arşivi ile dikkatleri üzerine çeken Radyo Home dijital müzik platformlarının en gözdesi olma yolunda ilerliyor. Müzik dünyasından haberler, dinleyenlerin kendinden bir şeyler bulabilecekleri farklı müzik kanalları www.radyohome.com  adresinde müzikseverleri bekliyor.

Pop Home ile Türkçe Pop’un hitleri, Slow Home ve Melankolik Home ile duygusal şarkıların en beğenilenleri,  World Hits ile yabancı popun sevilenlerine bilgisayar, telefon ve tabletten kolayca ulaşılabiliyor. Radyo Home farklı müzik türlerinden oluşan geniş müzik arşivi ile dinleyicilerinin ruhlarına hitap ediyor. Türkçe ve yabancı şarkıların yanı sıra Anadolu kültürünün önemli yapıtlarına da yer veren Radyo Home, Türk Halk Müziği’nin yayınlandığı Türkülerle Türkiye, Karadeniz, Ankara, Ege Havaları kanallarıyla diğer müzik platformlarından sıyrılıyor. Radyo Home’da ayrıca Türk Sanat Müziği’nin unutulmaz eserleri Maziden Bir Demet, klasik müziğinin en seçkin örnekleri Home Klasik ile dinleyicisiyle buluşuyor.

Her tarzdaki hit şarkıların yer aldığı radyolardan oluşan bir internet radyo portalı olan radyohome.com, internetin yanı sıra , App Store ve Google Play Store’da yerini aldı.
Herkesin mutlaka tarzına uygun bir radyo bulabileceği radyohome.com’da ayrıca, müzik dünyasındaki en yeni haberler, ülke ve dünya gündemindeki son gelişmeler ve birbirinden ilginç videolar yer alıyor.

RadyoHome.com… “Tarzını Seç, Dinle”

Iphone ve Ipad Uygulamaları için; https://itunes.apple.com/tr/app/radyo-home/id1138149367?l=tr
Android Uygulaması İçim; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.radyohome.android&hl=tr