DİZİ: KIZIM İÇİN

19:00

Kızım İçin (Volition) 2. Bölüm İzle (22 Ocak Çarşamba)

23 Ocak 2020 Perşembe   

SONİA HAYATTA KALABİLECEK Mİ?

Heyecan, fedakârlık ve evlat sevgisinin iç içe geçtiği Kızım İçin’de bugün mafya babasının adamları Sonia’yı, yabani kabilelerin yaşadığı bir adaya götürür. Sonia’nın babası ise kızının peşini bırakmaz.

3. BÖLÜM

Sonia, mafya babasının adamları tarafından kaçırılır. Bir yandan babası Alexander, diğer taraftan polis ekipleri Sonia’yı aramaya başlar. İki yıldır mafya babasının peşinde olan polisler, Sonia’nın kurban olmaması için elinden geleni yapar. Alexander, otele baskın yapan mafya babasının adamlarını etkisiz hale getirir. Alexander, Sonia’nın yerini zorlu bir yolculuktan sonra bulur. İkisi de mafya babasının elinden kaçmayı başarmışken Alexander yakalanır. Sonia ise yabani hayvanların olduğu ormanda tek başına kalır. Sonia yaşam savaşını kazanabilecek mi?

Heyecan, fedakârlık ve evlat sevgisinin iç içe geçtiği dört bölümlük mini dizi Volition – Kızım İçin 19:00’da Ülke TV’de…

****

İKİ BABANIN EVLAT MÜCADELESİ!

Karısının ölümünden sonra, Alexander’ı ayakta tutan tek şey kızı Sonia’nın sevgisidir. Alexander’ın asıl planı, Sonia’nın doğum gününü kutlamak ve seneler önce annesiyle tanıştığı yerleri ona göstermektir. Ancak Alexander, Tayland’da yaşayan ünlü bir mafya babasının, ölümcül hasta kızı için donör aradığından habersizdir. Mafya babası, kendi kızını kurtarmak için uygun donöre sahip olan Sonia’yı kaçırmak konusunda tereddüt etmez.

Kızlarını kurtarmak için her iki baba da sınır tanımaksızın savaşacak… Peki bu amansız savaşı kim kazanacak?

Heyecan, fedakârlık ve evlat sevgisinin iç içe geçtiği dört bölümlük mini dizi Volition – Kızım İçin 19:00’da Ülke TV’de…

Künye:
Yönetmen: Alexander Berezan
Oyuncular: Pavel Trubiner, Sofia Berezan, Anastasia Bezruk, Li Berlinskaya, Dmitry Frid, Azis Beyshenaliev
Türü: Aksiyon-Drama
Bölüm sayısı: 4/Mini Dizi