EN SIRADIŞI

Perşembe - 22:00

  

  27 Nisan 2017 Perşembe  
 AKPM’NİN TÜRKİYE İLE İLGİLİ KARARI EN SIRADIŞI’NDA DEĞERLENDİRİLİYOR

Gündemin öne çıkan konu başlıkları ve satır aralarındaki detaylar Gazeteci Turgay Güler’in hazırlayıp sunduğu ‘En Sıradışı’da analiz ediliyor. Ülke TV Genel Yayın Yönetmeni Hasan Öztürk ve Gazeteciler Ahmet Kekeç, Yusuf Ziya Cömert ve Salih Tuna’nın konuk olacağı programda bu hafta Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi’nin skandal kararı masaya yatırılacak.

Ekranların en sıra dışı aktüel programı En Sıradışı’nda bu hafta AKPM’nin Türkiye’yi yeniden denetim sürecine alınmasına yönelik kararının kabul edilmesi ve bu kararların Türkiye’ye etkileri ele alınacak. Ülke TV Genel Yayın Yönetmeni Hasan Öztürk ve Gazeteciler Ahmet Kekeç, Yusuf Ziya Cömert Salih Tuna’nın katılacağı En Sıradışı’nda ayrıca referandum sonuçlarının dış dünyaya etkileri de değerlendirilecek.

Turgay Güler’in sunumuyla ‘En Sıradışı’ her Perşembe saat 22.00’de canlı yayınla Ülke TV’de…

****

EN SIRADIŞI

Gazeteci Turgay Güler’in sunumu ve Ülke TV Genel Yayın Yönetmeni Hasan Öztürk, Gazeteciler Yusuf Ziya Cömert, Ahmet Kekeç, Salih Tuna ve Siyasetçi Savcı Sayan’ın yorumlarıyla ekrana gelen En Sıradışı gündemin önemli konu başlıklarını analiz etmeye devam edecek.

Sıcak gündeme farklı bir pencereden bakıyorlar… Kavga etmiyorlar… Birbirlerinin sesini kesmek için avazları çıktıkları kadar bağırmıyorlar… Karşı karşıya gelmiyorlar ve özgürce fikirlerini açıklıyorlar… Gazeteci Turgay Güler, Ülke TV Genel Yayın Yönetmeni Hasan Öztürk, Gazeteciler Yusuf Ziya Cömert, Ahmet Kekeç, Salih Tuna ve Siyasetçi Savcı Sayan Terör, siyaset, ülke ve dünyanın gündemine oturan olayların haftalık olarak değerlendiriyor.  Programda ayrıca Ankara kulislerinde yaşananlar, ekonomide meydana gelen hareketlilik, sosyal medyada büyük yankı bulan haberler ve fenomen isimlerin yorumlarına yer veriyor.

Sıradan olayların bile en sıra dışı şekilde ele alındığı En Sıradışı her Perşembe canlı yayınla Ülke TV ekranlarında.