EN SIRADIŞI

SALI - PERŞEMBE - 22:00

 

AB, GERİ KABUL ANLAŞMASININ RAFA KALDIRILMASINI GÖZE ALABİLİR Mİ?

Haftanın sıcak konuları, en tartışmalı başlıkları En Sıradışı’nda analiz edilmeye devam ediyor. Gazeteci Turgay Güler’in sunumu, Ülke TV Genel Yayın Yönetmeni Hasan Öztürk, Gazeteciler Ahmet Kekeç, Yusuf Ziya Cömert ve Salih Tuna’nın yorumlarıyla Ülke TV ekranlarına gelen programda bu hafta AB ve Türkiye arasındaki mülteci anlaşmasının yeniden gündeme gelmesi konuşulacak.

Terör, siyaset, ülke ve dünyanın gündemine oturan olayların haftalık olarak değerlendirildiği En Sıradışı’nda bu hafta on binlerce mültecinin merakla beklediği geri kabul anlaşması masaya yatırılacak. Turgay Güler ve konukları, “AB anlaşmanın rafa kaldırılmasını göze alabilecek durumda mı? Yunan basını, istihbarat servislerine dayandırdıkları haberlerde mülteciler hakkında neler söylüyor? AB’den çıkıp çıkmamak için referanduma giden İtalya’da neler yaşanıyor?” sorularına yanıt arayacak.

‘En Sıradışı’ her Perşembe saat 22.00’de canlı yayınla Ülke TV’de

*****

Gazeteci Turgay Güler’in sunumu ve Ülke TV Genel Yayın Yönetmeni Hasan Öztürk, Gazeteciler Yusuf Ziya Cömert, Ahmet Kekeç, Salih Tuna ve Siyasetçi Savcı Sayan’ın yorumlarıyla ekrana gelen En Sıradışı gündemin önemli konu başlıklarını analiz etmeye devam edecek.

Sıcak gündeme farklı bir pencereden bakıyorlar… Kavga etmiyorlar… Birbirlerinin sesini kesmek için avazları çıktıkları kadar bağırmıyorlar… Karşı karşıya gelmiyorlar ve özgürce fikirlerini açıklıyorlar… Gazeteci Turgay Güler, Ülke TV Genel Yayın Yönetmeni Hasan Öztürk, Gazeteciler Yusuf Ziya Cömert, Ahmet Kekeç, Salih Tuna ve Siyasetçi Savcı Sayan Terör, siyaset, ülke ve dünyanın gündemine oturan olayların haftalık olarak değerlendiriyor.  Programda ayrıca Ankara kulislerinde yaşananlar, ekonomide meydana gelen hareketlilik, sosyal medyada büyük yankı bulan haberler ve fenomen isimlerin yorumlarına yer veriliyor.

Sıradan olayların bile en sıra dışı şekilde ele alındığı En Sıradışı her Perşembe canlı yayınla Ülke TV ekranlarında.