EN SIRADIŞI

Perşembe - 22:00
 REİNA SALDIRGANI BU GÜNE KADAR NASIL SAKLANDI 

Gündemin öne çıkan konu başlıkları ve satır aralarındaki detaylar Gazeteci Turgay Güler’in hazırlayıp sunduğu ‘En Sıradışı’ programında analiz ediliyor. Programda bu hafta yakalanan Reina saldırganı ve anayasa değişikliği çalışmaları konuşulacak.

Ülke TV Genel Yayın Yönetmeni Hasan Öztürk, Gazeteciler Ahmet Kekeç, Yusuf Ziya Cömert ve Salih Tuna’nın konuk olduğu En Sıradışı’nda bu hafta yakalanan Reina saldırganının DAEŞ ile bağlantıları ve yeni anayasa çalışmalarındaki son durum değerlendirilecek. Güler ve konukları, “Reina saldırganı bugüne kadar nasıl saklandı? Saldırının DAEŞ adına yapılmış olması aslında ne anlama geliyor? Yeni anayasada yer alan önemli değişiklikler neler olacak?” sorularına yanıt aranacak.

‘En Sıradışı’ her Perşembe saat 22.00’de canlı yayınla Ülke TV’de…

****

Gazeteci Turgay Güler’in sunumu ve Ülke TV Genel Yayın Yönetmeni Hasan Öztürk, Gazeteciler Yusuf Ziya Cömert, Ahmet Kekeç, Salih Tuna ve Siyasetçi Savcı Sayan’ın yorumlarıyla ekrana gelen En Sıradışı gündemin önemli konu başlıklarını analiz etmeye devam edecek.

Sıcak gündeme farklı bir pencereden bakıyorlar… Kavga etmiyorlar… Birbirlerinin sesini kesmek için avazları çıktıkları kadar bağırmıyorlar… Karşı karşıya gelmiyorlar ve özgürce fikirlerini açıklıyorlar… Gazeteci Turgay Güler, Ülke TV Genel Yayın Yönetmeni Hasan Öztürk, Gazeteciler Yusuf Ziya Cömert, Ahmet Kekeç, Salih Tuna ve Siyasetçi Savcı Sayan Terör, siyaset, ülke ve dünyanın gündemine oturan olayların haftalık olarak değerlendiriyor.  Programda ayrıca Ankara kulislerinde yaşananlar, ekonomide meydana gelen hareketlilik, sosyal medyada büyük yankı bulan haberler ve fenomen isimlerin yorumlarına yer veriliyor.

Sıradan olayların bile en sıra dışı şekilde ele alındığı En Sıradışı her Perşembe canlı yayınla Ülke TV ekranlarında.