IŞIKLARI KISIN, MISIRLARI PATLATIN VE ÜLKE TV’Yİ AÇIN!

 IŞIKLARI KISIN, MISIRLARI PATLATIN VE ÜLKE TV’Yİ AÇIN!

Kült yapımlar, özgürlük mücadelesinin vurucu anlatımları, ütopik olayların işlendiği dizi ve belgeseller Ülke TV’de… Artık salonun ışıklarını kapatıp, televizyonun sesini açmanın vakti geldi… Kaliteli mini diziler, en çok izlenen belgeseller ve yabancı filmler…

Televizyon klişelerinden sıkılanlar, uzun uzun bakışmalardan bunalanlar için alternatif dizi içerikleri çok yakında Ülke TV ekranlarında olacak.

Birbirinden kaliteli içeriklerle uzun kış gecelerinize keyfi katan diziler, filmler ve belgeseller izleyici ile buluşacak. Kunta Kinte isimli bir Afrikalının ülkesinden kaçırılıp köle olarak Amerika’ya getirilmesinden sonra yaşadıklarını konu alan Roots Kökler, Kass Morgan’ın aynı isimli kitap serisinden uyarlanan bir kıyamet sonrası draması The 100 ve Dostoyevski’nin hayatını, ilişkilerini, yazılarını, kumar ve yoksulluk yıllarını anlatan sekiz bölümlük belgesel tadındaki dizi Dostoyevski görsel bir şölen oluşturacak. Bunların yanı sıra izleyiciler Volition-Kızım İçin dizisinde iki babanın, kızlarını yaşatmak için birbirleri ile yaptığı kıyasıya mücadele ve koşulsuz sevgiye şahit olacak.

Adrenalin salgılatacak aksiyonlar da Ülke TV’de!

Aksiyon, hız ve macera tutkunlarının keyifle izleyeceği diziler; Transporter, Kobra Takibi, Ölümcül Silah Ülke TV’de olacak.

Üç altın kural, bir adam ve tehlikeli yolculuk! Frank Martin’in yaşadığı olaylar, aksiyon dolu maceralar Transporter’da… 1996 yılından bu yana hız tutkunlarının gözdesi olan, iki otoyol polisinin yolda yaşadıklarını ustalıkla işleyen Kobra Takibi 19 ve 20. Sezon bölümleri ile Ülke TV’deki yerini alacak. Birbirine tamamen zıt karakterdeki iki başarılı dedektifin birlikte çalışmaya başladıktan sonra atıldıkları maceralar Lethal Weapon-Ölümcül Silah’da… Ayrıca dövüş sanatlarını başka bir boyuta taşıyan, Bruce Lee’nin hayatının anlatıldığı belgesel film I am Bruce Lee’de izleyici ile buluşacak.

Belgesel Tutkunları Unutulmadı

En çok izlenen belgesel serilerinden Warriors-Savaşçılar ve Barbarians Rising-Roma ve Diğerleri adıyla Ülke TV’de olacak. Tarihe damgasını vuran karakterlerin yer aldığı Warriors-Savaşçılar; Spartaküs’ten, Hun İmparatoru Attila’ya kadar önemli tarihi kişiliklerin hayatlarını gözler önüne serecek. Barbarians Rising-Roma ve Diğerleri’nde ise her bölümde Roma’ya karşı mücadele eden ayrı bir Barbar kabilesinin hikâyesine tanık olunacak.

Yabancı diziler, kaliteli belgeseller, kült filmler çok yakında Ülke TV’de…