DİZİ: KIZIM İÇİN

Kızım İçin (Volition) 3. Bölüm İzle (23 Ocak Perşembe)

4. Bölüm/Final

SONİA VE BABASI KURTULABİLECEK Mİ?

Heyecan, fedakârlık ve evlat sevgisinin iç içe geçtiği Kızım İçin’in son bölümünde bugün Alexander, bir yolunu bulur ve adamlardan kurtulmayı başarır. Ancak yaralı olduğu için hareket edemez.

4. Bölüm/Final

Kolundan yaralanan Alexander, kaçmayı başarır ama yaralı bir şekilde çok uzağa gidemez. Ama Alexander’a uzanan bir yardım eli her şeyi değiştirir. Başka bir esir kadının desteği ile Alexander’ın yarası iyileşir. Alexander, nehirde kızını aramaya başlar ve Sonia’ya ulaşır. Ama mafya babasının adamları tüm adayı sarmış durumdadır. Öte yandan kendi kızını yaşatmak için masum çocukları öldüren mafya babasını bulmaya uğraşan polis Key ve Leon büyük bir operasyon başlatır. Sonia ve Alexander’ın çaresizliği son bulacak mı?

Heyecan, fedakârlık ve evlat sevgisinin iç içe geçtiği dört bölümlük mini dizi Volition – Kızım İçin 19:00’da Ülke TV’de…

****

İKİ BABANIN EVLAT MÜCADELESİ!

Karısının ölümünden sonra, Alexander’ı ayakta tutan tek şey kızı Sonia’nın sevgisidir. Alexander’ın asıl planı, Sonia’nın doğum gününü kutlamak ve seneler önce annesiyle tanıştığı yerleri ona göstermektir. Ancak Alexander, Tayland’da yaşayan ünlü bir mafya babasının, ölümcül hasta kızı için donör aradığından habersizdir. Mafya babası, kendi kızını kurtarmak için uygun donöre sahip olan Sonia’yı kaçırmak konusunda tereddüt etmez.

Kızlarını kurtarmak için her iki baba da sınır tanımaksızın savaşacak… Peki bu amansız savaşı kim kazanacak?

Heyecan, fedakârlık ve evlat sevgisinin iç içe geçtiği dört bölümlük mini dizi Volition – Kızım İçin 19:00’da Ülke TV’de…

Künye:
Yönetmen: Alexander Berezan
Oyuncular: Pavel Trubiner, Sofia Berezan, Anastasia Bezruk, Li Berlinskaya, Dmitry Frid, Azis Beyshenaliev
Türü: Aksiyon-Drama
Bölüm sayısı: 4/Mini Dizi