EDA ÖZDEMİR İLE DÜNDEN BUGÜNE

Her Cumartesi 12:15

31 Temmuz 2021 Cumartesi

YEŞİLÇAM’IN EMEKTAR OYUNCUSU SERDAR GÖKHAN DÜNDEN BUGÜNE’DE
Oynadıkları filmlerle, tiyatro oyunlarıyla, söyledikleri şarkılarla toplumun sevgisini ve saygısını kazanmış ünlü sanatçıların hayatının anlatıldığı Dünden Bugüne yeni bölümüyle ekrandaki yerini alıyor. Dünden Bugüne’ye bu hafta Yeşilçam’ın usta oyuncusu Serdar Gökhan konuk oluyor.

Yaptıkları işlerle hayata renk katmış usta isimler sanat yaşamının dününü ve bugününü Dünden Bugüne’de izleyicilerle paylaşıyor. Eda Özdemir’in bu haftaki konuğu Diriliş Ertuğrul dizisiyle ustalığını bir kez daha kanıtlayan Serdar Gökhan olacak.

Çok kötü bir çocukluk dönemi geçirdiğini belirten Serdar Gökhan, programda aile duygusunun eksik kaldığını anlatacak. Filmlere set dekoru hazırladığı sırada kendisini nasıl bir anda kamera önünde bulduğunu anlatacak olan usta oyuncu, sinema hayatında yaşadığı ve unutamadığı anıları da izleyicilerle paylaşacak.

Eda Özdemir’in sunumuyla her hafta ses ve sinema sanatçılarının dünyasını ekrana taşıyarak izleyenlerin yüreklerine dokunan ‘Dünden Bugüne’ her Cumartesi saat 22:00’de Ülke TV’de.

xxx
DÜNDEN BUGÜNE SANATA ADANAN HAYATLAR
Oynadıkları filmlerle, tiyatro oyunlarıyla, söyledikleri şarkılarla toplumun sevgisini ve saygısını kazanmış ünlü sanatçılar, Eda Özdemir ile Dünden Bugüne’de hayata ve sanata dair yaşanmışlıklarını anlatıyor.

Yaptıkları işlerle hayata renk katmış usta isimler sanat yaşamının dününü ve bugününü Dünden Bugüne’de izleyicilerle paylaşıyor. Söyledikleri şarkılarla yüreklere merhem olmuş ses sanatçılarından usta kalemlere ve ünlü oyunculara kadar birçok ismin geçmişe dair mücadele dolu hayat hikayeleri Dünden Bugüne’de ekranlara geliyor.

Eda Özdemir’in sunumuyla her hafta ses ve sinema sanatçılarının davet edildiği izleyenlerin yüreklerine dokunan ‘Dünden Bugüne’ her Cumartesi saat 12:15’de Ülke TV’de.