EDA ÖZDEMİR İLE DÜNDEN BUGÜNE

Her Cumartesi 12:15

15 Mayıs 2021 Cumartesi

TÜRK SANAT MÜZİĞİ’NİN NAİF SESİ MELİHAT GÜLSES DÜNDEN BUGÜNE’DE

Oynadıkları filmlerle, tiyatro oyunlarıyla, söyledikleri şarkılarla toplumun sevgisini ve saygısını kazanmış ünlü sanatçıların hayatının anlatıldığı Dünden Bugüne yeni bölümüyle ekrandaki yerini alıyor. Dünden Bugüne’ye bu hafta Türk Sanat Müziği’nin en naif sanatçılarından Melihat Gülses konuk oluyor.

Yaptıkları işlerle hayata renk katmış usta isimler sanat yaşamının dününü ve bugününü Dünden Bugüne’de izleyicilerle paylaşıyor. Eda Özdemir stüdyoda bu hafta 7’den 70’ye herkes tarafından beğenerek dinlenen Türk Sanat Müziği’nin unutulmaz sanatçılarından Melihat Gülses’i ağırlıyor.

Melihat Gülses müzikle ve musikiyle geçen sanat hayatının bilinmeyen yönlerini Dünden Bugüne izleyicisiyle paylaşacak. Gülses programda ayrıca şarkılarının ve kendisinin neden bu kadar beğenildiğine dair değerlendirmede bulunacak.

Eda Özdemir’in sunumuyla her hafta ses ve sinema sanatçılarının dünyasını ekrana taşıyarak izleyenlerin yüreklerine dokunan ‘Dünden Bugüne’ her Cumartesi saat 12.15’te Ülke TV’de.

xxx
DÜNDEN BUGÜNE SANATA ADANAN HAYATLAR
Oynadıkları filmlerle, tiyatro oyunlarıyla, söyledikleri şarkılarla toplumun sevgisini ve saygısını kazanmış ünlü sanatçılar, Eda Özdemir ile Dünden Bugüne’de hayata ve sanata dair yaşanmışlıklarını anlatıyor.

Yaptıkları işlerle hayata renk katmış usta isimler sanat yaşamının dününü ve bugününü Dünden Bugüne’de izleyicilerle paylaşıyor. Söyledikleri şarkılarla yüreklere merhem olmuş ses sanatçılarından usta kalemlere ve ünlü oyunculara kadar birçok ismin geçmişe dair mücadele dolu hayat hikayeleri Dünden Bugüne’de ekranlara geliyor.

Eda Özdemir’in sunumuyla her hafta ses ve sinema sanatçılarının davet edildiği izleyenlerin yüreklerine dokunan ‘Dünden Bugüne’ her Cumartesi saat 12:15’de Ülke TV’de.