EN İYİSİ GEZMEK

CUMARTESİ VE PAZAR - 20:00

En İyisi Gezmek – Şanlıurfa | 7 Temmuz 2024

20 Temmuz 2024, Cumartesi

EN İYİSİ GEZMEK, FINDIĞIN BAŞKENTİ ORDU’DA!

Seyahat ettiği her yerde içleri ısıtan diyaloglara imza atan ekranların neşeli sunucusu Harun Şen’in hazırlayıp sunduğu En İyisi Gezmek, Türkiye’nin dört bir yanını gezerek farklı yaşamları izleyenleriyle buluşturuyor. En İyisi Gezmek; yöresel şenlikleri, eşsiz lezzetleri ve doğal güzellikleriyle Ordu’dan evlere konuk oluyor.

Tarlada, bağda, bahçede, çarşıda, pazarda kısacası her yerde Anadolu insanının yaşamına eşlik eden Harun Şen, manili sözleri ve keyifli sohbetleriyle izleyenlerini gülümsetiyor. En İyisi Gezmek bu hafta; temiz havası, birbirinden lezzetli yemekleri ve düzenlenen şenlikleriyle Ordu’nun Kumru ilçesinden izleyenlerinin karşısına çıkıyor. Güne eşsiz manzara eşliğinde enfes bir kahvaltı sofrasına konuk olarak başlayan Şen, yurdum insanının gösterdiği misafirperverlik karşısında çok mutlu oldu. Daha sonra yaşlı bir çiftle bir araya gelen Şen, kurduğu samimi diyaloglarla hem güldü hem güldürdü.

El-izim kadın kooperatifini ziyaret eden Şen, kuruluş ve ürünler hakkında bilgi aldı, üretilen çilekleri inceledi. Sonrasında, Düzoba yaylasında düzenlenen yağlı güreş şenliklerine katıldı. Kıran kırana güreş yapan pehlivanları izledi. Son olarak Şen, 2024 yılının kuzu güzelini görünce çok sevdi ve kuzuya yapılan masajı keyifle izledi.

Kabuğuna sığmayan program “En İyisi Gezmek” her hafta sonu saat 20:00’da Ülke TV ekranlarında…

***

KABUĞUNA SIĞMAYAN PROGRAM EN İYİSİ GEZMEK

Gittiği yerlerde yabancılık çekmeyen ekranların samimi sunucusu Harun Şen’in hazırlayıp sunduğu “En İyisi Gezmek”, Türkiye’yi karış karış gezerek farklı hayatlara konuk oluyor. Manileri ve kafiyeli konuşmalarıyla eğlenceli dakikalar yaşatan Şen, Anadolu’nun tüm renklerini ekranlara taşıyor.

Bazen tarlada bazen bağ evinde bazen de yolda Anadolu insanının yaşamına eşlik eden Şen, yaptığı keyifli sohbetlerle yüzleri gülümsetiyor. Gittiği şehirlerin meşhur lezzetlerini bizzat yerinde tadan “En İyisi Gezmek”, yörenin yüzyıllar boyunca süre gelen adetlerini, gelenek görenekleri ve yaşam kültürünü Ülke TV ekranlarına getiriyor. Ziyaret ettiği yöre halkıyla samimi diyaloglar kuran Şen, birbirinden ilginç hayat hikayelerini izleyenleriyle paylaşıyor.

Anadolu’nun her köşesinden bambaşka hayatları ekranlara taşıyan program “En İyisi Gezmek” her hafta sonu saat 20:00’da Ülke TV ekranlarında…

En İyisi Gezmek programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.

HARUN ŞEN