EN İYİSİ GEZMEK

EN İYİSİ GEZMEK

04 Aralık 2021, Cumartesi

EN İYİSİ GEZMEK DADAŞLAR DİYARI ERZURUM’DA

Enerjisi, samimiyeti ve neşesi ile tanınan Harun Şen’in sunumuyla ekrana gelen En İyisi Gezmek bu hafta kültürel zenginliklerinin yanı sıra kış turizminin önemli bölgelerinden olan Erzurum’dan ekranlara gelecek.

Ülke TV’nin sevilen ismi Harun Şen En İyisi Gezmek ile Anadolu’dan doğal güzellikleri ve Anadolu halkının eğlenceli görüntülerini ekrana taşıyor. Harun Şen bu hafta Erzurum Pazaryolu’ndan evlere konuk olacak. En İyisi Gezmek ekibi ilk olarak çocukluktan beri çobanlık yapan Necdet Yiğitalp ile keyifli bir sohbete imza atacak. Daha sonra Çoruh Nehri’nin kenarında gençlerle buluşan Harun Şen, Erzurum’a özel kıtlama şeker eşliğinde kara demlikte demlenen çayın tadına bakacak.

Programda ayrıca Erzurum’un en temiz, Türkiye’nin ise en temiz dördüncü köyü olan Güneysu Köyü’nün muhtarı İbrahim Torun ile görüşen En İyisi Gezmek ekibi, muhtardan köyü iyileştirme ve geliştirme çalışmaları hakkında bilgi alacak.

Harun Şen’in sunumuyla “En İyisi Gezmek” Cumartesi ve Pazar 20:00’de Ülke TV’de.

xxx

Harun Şen’in hazırlayıp sunduğu “En İyisi Gezmek” birbirinden renkli görüntülerle ekrana geliyor.

Ülke TV’de yayınlanan En İyisi Gezmek’te Ülke’nin en heyecanlı ve neşeli sunucusu Harun Şen sokak sokak dolaşarak ülkenin renklerini keşfediyor. Komedinin, aklın, yeteneğin, birleştiği tek program olan En İyisi Gezmek; ilginç olaylar, gülümseten gelişmelerle ekrana geliyor. Anadolu insanının samimiyetinin birinci ağızdan anlatıldığı programda; yöresel lezzetler, özel yetenekler izleyiciyle buluşuyor.

‘Gez göz arpacık’ diyerek hedefi 12’den vuran Harun Şen’in doyumsuz sohbeti Ülke TV’de…

En İyisi Gezmek programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.

HARUN ŞEN