MİLLETİN ADAMI ERDOĞAN -5

Milletin Adamı Erdoğan Belgeseli 5. Bölüm İzle

BERABER YÜRÜDÜK BİZ BU YOLLARDA

Kasımpaşa’dan çıkıp tüm dünyaya adını duyuran, Recep Tayyip Erdoğan’ın mücadele dolu hayatı ‘Milletin Adamı Erdoğan’ belgeselinin beşinci bölümünde ‘’Beraber Yürüdük Biz Bu Yollarda’’ başlığıyla ekrana gelecek.

‘Milletin Adamı Erdoğan’ belgeselinin beşinci bölümünde ‘’Beraber Yürüdük Biz Bu Yollarda’’ kısmında, Türkiye’nin siyasi, ekonomik ve toplumsal olarak geçirdiği süreç anlatılıyor. Recep Tayyip Erdoğan’ın, Cumhurbaşkanlığı vasfından ziyade milletiyle kurduğu samimi ilişkinin kaynağına yer verilecek. Herkesin davetine elinden geldiği kadar icabet eden, halkla arasındaki mesafeyi ortadan kaldıran bir lidere duyulan gerçek sevgi ve sadakat duygusu anlatılacak.

Halkın içinden, milletin kedinden izler gördüğü bir lider ve mahalle kültürünü her zaman yanında taşıyan Erdoğan’ın bakış açısı, vatan sevgisi davaya olan bağlılığı ekrana taşınacak. Bugüne kadar milletten başka kimseden icazet almadığını ve almayacağını her fırsatta dile getiren Erdoğan’ı, kimi zaman taksi durağında, kimi zaman halk kahvesinde gören milletin gözünde Cumhurbaşkanı sevgisi konu edilecek.

Ülke TV İç Yapımlar ekibinin, Kanal 7’nin zengin arşivinden yararlanıp, 30’u aşkın kişi ile yapılan röportajlarla hazırladığı ‘Milletin Adamı Erdoğan’ belgeseli, 6 bölüm halinde ekrana geliyor. Belgeselin seslendirmesini Ayhan Kahya, müziğini Alpay Ünyaylar yaptı. Belgeselin 5’nci bölümü ‘Beraber Yürüdük Biz Bu Yollarda’ başlığıyla Ülke TV’de…