MİLLETİN ADAMI ERDOĞAN -3

Milletin Adamı Erdoğan Belgeseli 3.Bölüm İzle

ANA DUASI ‘’CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’’

‘Milletin Adamı Erdoğan’ belgeselinin üçüncü bölümünde ‘’Ana Duası’’ başlığında Recep Tayyip Erdoğan ve annesi Tenzile Erdoğan’ın sevgi ve saygıya dayanan ilişkisi anlatılacak.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mücadelelerle dolu hayatının anlatıldığı ‘Milletin Adamı Erdoğan’ belgeselinin üçüncü bölümünde Recep Tayyip Erdoğan ve annesi Tenzile Erdoğan’ın, ‘ana oğul’ bağı ekrana gelecek. İzleyiciler, siyaset hayatı içinde yoğun günler geçiren Recep Tayyip Erdoğan’ın eve gelişini her gün pencerede bekleyen, fedakâr annesi Tenzile Erdoğan’ın oğul sevgisine tanık olacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çocukluğu, gençliği ve ailesini Kasımpaşa’daki komşuları anlatacak.

Her kültürden, şehirden insanın yaşadığı İstanbul’un aynası kabul edilen Kasımpaşa’dan paylaşım ve mahalle kültürünü alan Recep Tayyip Erdoğan’ın komşularıyla olan ilişkisi dile getirilecek. 2011’de son anneler gününü kutladığı annesine sevgisini her fırsatta dile getiren Erdoğan, Tenzile Erdoğan’ın yardımlaşmayı çok seven alçakgönüllü biri olduğunu komşularından dinleyecek.

Ülke TV İç Yapımlar ekibinin, Kanal 7’nin zengin arşivinden yararlanıp, 30’u aşkın kişi ile yapılan röportajlarla hazırladığı ‘Milletin Adamı Erdoğan’ belgeseli, 6 bölüm halinde ekrana geliyor. Belgeselin seslendirmesini Ayhan Kahya, müziğini Alpay Ünyaylar yaptı. Belgeselin 3’üncü bölümü ‘Ana Duası’ başlığıyla Ülke TV’de…