MİLLETİN ADAMI ERDOĞAN 6

Milletin Adamı Erdoğan Belgeseli 6.Bölüm İzle

15 TEMMUZ MÜCADELE GECESİ “CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mücadelelerle dolu hayatının anlatıldığı ‘Milletin Adamı Erdoğan’ belgeselinin son bölümünde ‘15 Temmuz Mücadele Gecesi’ başlığında, Türkiye’nin en uzun gecesi 15 Temmuz darbe girişiminde yaşananlar ekrana getirilecek.

15 Temmuz’da Cumhurbaşkanı Erdoğan ve ailesinin yaşadıkları, halka yaptığı çağrı sonucunda değişen hain plan ‘15 Temmuz Mücadele Gecesi’ başlığında anlatılacak. Millet, tarihler 15 Temmuz 2016 Cuma gününü gösterirken hainlerin harekete geçmesini, üzerlerinde asker üniforması, ellerinde milletin vergileriyle alınan silahlar olan teröristlerin, en büyük hedeflerinin ise Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olduğunu o karanlık gecede öğrendi. Ancak hainlerin unuttuğu, Erdoğan’ın ise her zaman yanında hissettiği bir güç vardı. Milletin gücü ve desteği… Hainlerin planını alt üst eden Cumhurbaşkanı Erdoğan’a duyulan sevgi ve inanç, karanlık geceyi aydınlığa çıkardı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın milletine yaptığı çağırı sonucu vatanını seven herkesin meydanlara akın etmesi ve sokakların, caddelerin, köprülerin ülkeyi kurtarmak için binlerce kişiyle dolduğu o tarihi anlar ekrana taşınacak.

Ülke TV İç Yapımlar ekibinin, Kanal 7’nin zengin arşivinden yararlanıp, 30’u aşkın kişi ile yapılan röportajlarla hazırladığı ‘Milletin Adamı Erdoğan’ belgeseli, 6 bölüm halinde ekrana geliyor. Belgeselin seslendirmesini Ayhan Kahya, müziğini Alpay Ünyaylar yaptı. Belgeselin son bölümünde ‘’15 Temmuz Mücadelesi’’ başlığıyla Ülke TV’de…