DOĞU GUTA YÜZYILIN VAHŞETİ

DOĞU GUTA YÜZYILIN VAHŞETİ ÜLKE TV’DE

Arap Baharı, Türkiye’nin Suriye politikası, Suriye’de yaşanan insanlık dramı ‘Doğu Guta Yüzyılın Vahşeti Belgeseli’ bu akşam 18:00’da Ülke TV’de… Kanal 7 Dış Haberler Müdürü Taha Dağlı’nın hazırladığı, Doğu Guta Yüzyılın Vahşeti Belgeseli Ülke TV’de ekrana gelecek.

2011’den bu yana Suriye’de yaşanan iç savaşın anlatıldığı Doğu Guta Yüzyılın Vahşeti Belgeseli, Ülke TV’de izleyici ile buluşacak.

Savaşın karanlık yüzünün her an hissedildiği Suriye’de, insanların yaşadığı toplumsal, politik ve ekonomik sıkıntıların işlendiği Doğu Guta Yüzyılın Vahşeti Belgeseli’nde olacak. Dünyanın sessiz kaldığı Suriye iç savaşına, Türkiye’nin desteği ve Doğu Guta’da insanların yaşadığı psikolojik ve fiziksel savaşın acı yanları ekrana gelecek.

Belgeselde ‘’Orta Doğu için Suriye neden önemli? Arap Baharı’nın Suriye üzerindeki etkisi ne oldu? Türkiye’nin yürüttüğü Suriye politikasının amaçları neler? Suriye yönetimi için Doğu Guta neden önemli? Doğu Guta’da insanlar hangi şartlar altında yaşıyor?’’ sorularına cevap aranacak…

Suriye’de yaşanan iç savaşın karanlık yüzü ‘Doğu Guta Yüzyılın Vahşeti Belgeseli’ bu akşam 18:00’da Ülke TV’de…