MEMLEKET MESELELERİ

Çarşamba - 21:00

MEMLEKET MESELELERİ

Aile ilişkileri, sağlıklı beslenme reçeteleri, gündelik hayatı kolaylaştıran çeşitli ipuçlarının verildiği ve gündemi naif bir şekilde ele alan Memleket Meseleleri, Arzu Yıldırım’ın sunumuyla ekrana Ülke TV ekranlarına geliyor.

Sağlıklı yaşam alışkanlıkları, aile içi doğru iletişim yöntemleri, iş hayatında başarıya ulaştıracak çalışma teknikleri gibi hayatından içinden pek çok konu Memleket Meseleleri programıyla ekranlara taşınıyor. Başarılı sunucu Arzu Yıldırım, sağlıktan ekonomiye, iş hayatından güncel meselelere kadar birçok konuyu alanında uzman isimlerle birlikte masaya yatırıyor.

Arzu Yıldırım’ın sunduğu Memleket Meseleleri, Türkiye ve dünyada yaşanan son gelişmeleri ele alırken aynı zamanda toplumun sorularına ve sorunlarına cevap arıyor. Memleket Meseleleri; psikiyatri, tıp, ekonomi, girişimcilik gibi alanlarda uzmanların görüşlerine yer vererek izleyenlerine rehber oluyor.

Aile ilişkileri, sağlıklı beslenme rutinleri gibi gündelik hayatı kolaylaştıran çeşitli ipuçlarının yer aldığı Memleket Meseleleri her Çarşamba 21:00’de Ülke TV’de…