ÜLKE’DE BU SABAH

HAFTA İÇİ HER GÜN 10.00

ALİŞAN KALPAKLIKAYA ÜLKE’DE BU SABAH’TA

Bu ülkenin haber ve kültür kanalı Ülke TV, yurttan ve dünyadan önemli olayları, son dakika gelişmeleri ile Selda Atalay’ın başarılı sunumuyla Ülke’de Bu Sabah ile ekrana taşıyor. Ülke’de Bu Sabah’ın bugünkü konuğu yazar Alişan Kapaklıkaya olacak. Programda aile içi iletişimde yapılan doğru ve yanlışlar hem dini hem de psikolojik açıdan değerlendirilecek.

Türkiye ve dünya gündemini etkileyen önemli haberlerin yanı sıra her sabah farklı bir konu, alanında uzman isimlerle Ülke’de Bu Sabah’ta ele alınıyor. Selda Atalay’ın sunduğu Ülke’de Bu Sabah’ın bugünkü konuğu ‘Siyah Pantolon’ hikâyesi ile dinleyenlerin yüreklerini dağlayan yazar Alişan Kalpaklıkaya olacak. Kendi hayatında yaşadığı zorluklardan, yoksulluk günlerinden, acı kayıplarından çıkardığı dersleri katıldığı programlar ve yazığı kitaplarda anlatan Kalpaklıkaya, aile içi iletişimde önemli konulara değinecek.

Programda ayrıca Alişan Kalpaklıkaya, aile içinde bireyler arasında sık yapılan hatalardan bahsederken, sokak röportajları aracılığıyla kendisine iletilen soruları yanıtlayacak.

Selda Atalay’ın başarılı sunumuyla Ülke’de Bu Sabah hafta içi her gün saat 10:00’da Ülke TV’de.

***

Bu ülkenin haber, kültür kanalı Ülke TV yurttan ve dünyadan olayların ve son dakika gelişmelerin yer aldığı Ülke’de Bu Sabah’da Selda Atalay’ın  başarılı sunumuyla ekrana geliyor. Ülke’de Bu Sabah ile gündemin önemli başlıkları, gazete manşetlerine yansıyan olaylar ve internet medyası gündemi dinamik bir akışla izleyenlere ulaşıyor.

Türkiye ve dünya gündemini etkileyen en önemli haberler, özel stüdyo konukları ve uzman isimlerin canlı telefon bağlantılarındaki anlatımlarıyla zenginleşiyor. Bu Sabah, ilk ağızdan olayların nedenleri ve sonuçlarını ekrana taşıyor. Aktüel haberlerin yanı sıra çevre, ekonomi, borsa, spor, sağlık haberlerinin de izleyiciye aktarıldığı Bu Sabah’ı gündemden haberdar olmak isteyenler kaçırmayacak. Selda Atalay’ın başarılı sunumuyla Ülke’de Bu Sabah hafta içi her gün Ülke TV’de.

Ülke’de Bu Sabah programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.