ÜLKE’DE BU SABAH

HAFTA İÇİ HER GÜN 10.00

.

 27 Ocak 2020, Pazartesi

DEPREM SONRASI YAŞANAN PSİKOLOJİK SORUNLAR

Bu ülkenin haber ve kültür kanalı Ülke TV, yurttan ve dünyadan önemli olayları, son dakika gelişmeleri Selda Atalay’ın başarılı sunumuyla ekrana taşıyor. Ülke’de Bu Sabah’a bugün hoş ve verimli sohbeti ile Psikoterapist ve Aile Danışmanı Saliha Erdim ve Gaziosmanpaşa Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Yıldıran Özel konuk olacak.

Ülke ve dünya gündeminden haberdar eden Ülke’de Bu Sabah’ta, hafta içi her gün birbirinden farklı konular alanında uzman isimlerin katılımıyla masaya yatırılıyor. Gaziosmanpaşa Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Yıldıran Özel ve Psikoterapist Saliha Erdim Ülke’de Bu Sabah’ın konuğu olacak. Deprem sonrası yaşanan psikolojik sorunlar ve alınacak önlemler konuşulacak.

Programda ayrıca ‘Deprem anında nasıl davranmalıyız? Soğukkanlılığı korumak için neler yapılmalı? Deprem sonrası yakınlarını kaybedenler psikolojik destek almalı mı? ’sorularına yanıt aranacak.

Selda Atalay’ın başarılı sunumuyla Ülke’de Bu Sabah hafta içi her gün saat 10:00’da Ülke TV’de.

****

Bu ülkenin haber, kültür kanalı Ülke TV yurttan ve dünyadan olayların ve son dakika gelişmelerin yer aldığı Ülke’de Bu Sabah’da Selda Atalay’ın  başarılı sunumuyla ekrana geliyor. Ülke’de Bu Sabah ile gündemin önemli başlıkları, gazete manşetlerine yansıyan olaylar ve internet medyası gündemi dinamik bir akışla izleyenlere ulaşıyor.

Türkiye ve dünya gündemini etkileyen en önemli haberler, özel stüdyo konukları ve uzman isimlerin canlı telefon bağlantılarındaki anlatımlarıyla zenginleşiyor. Bu Sabah, ilk ağızdan olayların nedenleri ve sonuçlarını ekrana taşıyor. Aktüel haberlerin yanı sıra çevre, ekonomi, borsa, spor, sağlık haberlerinin de izleyiciye aktarıldığı Bu Sabah’ı gündemden haberdar olmak isteyenler kaçırmayacak. Selda Atalay’ın başarılı sunumuyla Ülke’de Bu Sabah hafta içi her gün Ülke TV’de.

Ülke’de Bu Sabah programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.