SIRADIŞI

Çarşamba- 22:00

Video Galerisi ______________________________________________________________________________

13 Şubat 2019, Çarşamba

CANAN KARATAY SIRADIŞI’NA KONUK OLACAK

Gazeteci Turgay Güler’in kendine has, bildik üslubuyla sunduğu Türkiye’nin ilk ve tek sıra dışı haber aktüalite programı Sıradışı’nın bu haftaki konuğu İç Hastalıkları ve Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay olacak.

Deneyimli gazeteci Turgay Güler’in sunumuyla ekrana gelen Sıradışı programında bu hafta yaptığı açıklamalarla gündem olan sıra dışı bir isim Prof. Dr. Canan Karatay konuk olacak. Sağlıklı yaşam ve beslenme konusuna farklı bir bakış oluşturan Canan Karatay, ekmek ve şekere karşı başlattığı mücadeleden bahsedecek.

Programda ayrıca Canan Karatay, ‘Karatay Diyeti’ olarak kaynaklara geçen beslenme tarzının olmazsa olmazlarını ve Türk mutfağının sağlıklı yemek alternatiflerini izleyicilerle paylaşacak.

Farklı sorular, başka yorumlar, gerçek açılımlar ve dahası Gazeteci Turgay Güler’in kendine has bildik üslubuyla hazırlayıp ekrana taşıdığı Sıradışı her Çarşamba saat 22:00’de Ülke TV’de…

****

GÖZDEN KAÇAN GÜNDEM KONULARI ‘SIRADIŞI’NDA

Gazeteci Turgay Güler’in kendine has, bildik üslubuyla sunduğu Türkiye’nin ilk ve tek sıra dışı haber aktüalite programı Sıradışı, gündemdeki sıcak konuları her hafta alanındaki uzman isimlerle tartışmaya açıyor.

‘’İlk şart; sıradanlığa kesinlikle ama kesinlikle yer vermemek, ikinci şart; dikkatlerden kaçanları, görülmeyenleri ya da gösterilmeyenleri ekrana taşımak’’ Diyen Turgay Güler’in sunumuyla ekranlara gelen Sıradışı Ülke TV’de… Deneyimli gazeteci Turgay Güler, doğruyu anlamak ve olayları farklı bakış açılarıyla değerlendirmek için konuklarıyla birlikte ‘Niçin?’ sorusuna yanıt aranıyor.

Farklı sorular, başka yorumlar, gerçek açılımlar ve dahası Gazeteci Turgay Güler’in kendine has bildik üslubuyla hazırlayıp ekrana taşıdığı Sıradışı her hafta Çarşamba saat 22:00’de Ülke TV’de…

Sıradışı programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.