KONUŞACAKLARIMIZ VAR

CUMARTESİ - 22:00

15 Aralık 2018, Cumartesi

PROF. DR. NİHAT HATİPOĞLU KIYAMETİ ANLATACAK

Orhan Karaağaç’ın hazırlayıp sunduğu tasavvuf, medeniyetler, mitoloji ve dinler tarihi üzerine her hafta başka bir konunun değerlendirildiği ‘Konuşacaklarımız Var Ülke TV’de… Öncesi ve sonrasıyla kıyamet konusunun konuşulacağı programa, Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu konuk olacak.

Üzerinde çok fazla düşünülmeyen, konuşulmayan konuları Orhan Karaağaç, birbirinden değerli konukları ile birlikte ‘Konuşacaklarımız Var’ diyerek masaya yatırıyor. Konuşacaklarımız Var’da bu hafta sempatik üslubu ve ılımlı açıklamaları ile tanınan Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ağırlanacak. İnsanlığın en çok araştırdığı konuların başında gelen kıyamet kavramı, öncesi ve sonrasında yaşanacaklar anlatılacak.

Programda ayrıca sahih hadis ve ayetlerin ışığında kıyamete dair merak edilen sorular cevap bulacak.

Tasavvuftan edebiyata, tarihten mitolojik hadiselere kadar farklı konu başlıkları her Cumartesi 22.00’da ‘Konuşacaklarımız Var’ ile Ülke TV’de…

***

DİNLER TARİHİNDEN MİTOLOJİYE HER ŞEY KONUŞACAKLARIMIZ VAR’DA

Orhan Karaağaç’ın hazırlayıp sunduğu tasavvuf, medeniyetler, mitoloji ve dinler tarihi üzerine her hafta başka bir konunun değerlendirildiği ‘Konuşacaklarımız Var’ Ülke TV ekranlarındaki yerini alıyor.

Üzerinde çok fazla düşünülmeyen, konuşulmayan konuları Orhan Karaağaç, birbirinden değerli konukları ile birlikte ‘Konuşacaklarımız Var’ diyerek masaya yatırıyor. Tarihin tozlu sayfalarını karıştıran Karaağaç, bilinen tarihin aksine konuşulmayan tarihi olay ve konuları tüm yönleri ile ele alıyor.

Orhan Karaağaç izleyicileri dinler tarihi, efsaneler konusunda bilgilendirirken, tarihi mekânlara dair daha önceden anlatılmayan hikayeleri alanında uzman isimlere soruyor.

Tasavvuftan edebiyata, tarihten mitolojik hadiselere kadar farklı konu başlıkları her Cumartesi 22.00’de ‘Konuşacaklarımız Var’ ile Ülke TV’de…