İNCE FİKİR

Pazar -12:15

20 Ocak 2019, Pazar

SİYASİ VE KÜLTÜREL İKTİDAR ARASINDA NASIL BİR BAĞ VAR?

Gündeme dair konuların, gözden kaçan mevzuların kadın gözüyle irdelendiği İnce Fikir programının bu haftaki konukları Toplum ve Medya Araştırmaları Direktörü İsmail Çağlar ve Star gazetesi yazarı Halime Kökçe olacak.

Gazeteci Fadime Özkan ve Hukukçu Özlem Zengin’in hazırlayıp sunduğu, hayatı ve hakikati ıskalamamak isteyenlerin programı İnce Fikir’de bu hafta Toplum ve Medya Araştırmaları Direktörü İsmail Çağlar ve Star gazetesi yazarı Halime Kökçe ağırlanacak. Kültürel gerilim kavramının irdelendiği programda siyasi ve kültürel iktidar arasındaki ilişki masaya yatırılacak.

Programda ayrıca ‘’Türkiye’de yaşanan toplumsal gerilim derinleşiyor mu? Nasıl bir toplumsal değişim yaşanıyor? Yaşanan toplumsam gerilim önlenebilir mi?’’ gibi sorular cevaplanacak.

İnce Fikir her Pazar 12.15’te canlı yayınla Ülke TV ekranlarında…

***

İNCE FİKİR

Kadın gözüyle gündem en ince detayları ile İnce Fikir’de ele alıyor. Gündeme dair konuları, gözden kaçan mevzuları kadın gözüyle Gazeteci Fadime Özkan ve Hukukçu Özlem Zengin ‘İnce Fikir’li konuklarıyla Ülke TV ekranlarına taşıyor.

Siyasetten ekonomiye, diplomasiden popüler kültüre, derin tarihten gündelik hayata her konunun farklı bakış açılarıyla ele alındığı programda gündemi oluşturan olaylar, kadın hassasiyetiyle derinlemesine irdeleniyor. Gazeteci Fadime Özkan ve Hukukçu Özlem Zengin’in hazırlayıp sunduğu, hayatı ve hakikati ıskalamamak isteyenlerin programı İnce Fikir her hafta yeni bir konu ve konukla gündemi analiz etmeye devam ediyor.

İnce Fikir her Pazar 12.15’te canlı yayınla Ülke TV ekranlarında.

İnce Fikir programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz…