BAŞKENT KULİSİ

Pazar -11:00

BİNALİ YILDIRIM BAŞKENT KULİSİ’NDE

Siyaset dünyasının önemli gelişmeleri ve Ankara kulislerinde yaşananlar, önemli isimlerle birlikte Başkent Kulisi’nde değerlendiriliyor. Kanal 7 ve Ülke TV ortak yayınıyla ekrana gelecek olan Başkent Kulisi’nin bu haftaki konuğu AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım olacak. Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in moderatörlüğünde ekrana gelen Başkent Kulisi bu hafta AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’ı ağırlayacak.

Yıldırım, 23 Haziran seçimlerinden önce, seçimlerin yenilenmesi kararının alınma sürecini ve seçim çalışmalarını Başkent Kulisi’nde değerlendirecek. Programda, ‘23 Haziran seçimleri için İstanbul’a neler vadediyor? Seçimlerin yenilenme kararı İstanbul seçmenini nasıl etkiledi? 23 Haziran’a yansıması nasıl olacak? AK parti kendi küskünlerini ikna edebiliyor mu? 31 mart seçim kampanyasından farklı olarak neler yapılıyor? Son iki haftada nasıl bir kampanya yürütecek?’ sorularına yanıt aranacak.

Siyasi gelişmelerin, toplumsal olayların ve ülkede olup bitenin masaya yatırıldığı Başkent Kulisi canlı yayınla Pazar 11.00’de Kanal 7 ve Ülke TV ekranlarında…