ARAFTA SORULAR

Pazar-23:00

24 Mart 2019,Pazar

İSMAİL HAKKI ÜRÜN ARAFTA SORULAR’DA

 Sanatçıdan siyasetçiye, yazardan oyuncuya herkesin kendi arafını anlattığı Arafta Sorular’ın bu haftaki konuğu oyuncu İsmail Hakkı Ürün olacak.

Hayata, insana, gündem ve siyasete dair her şeyin konuşulduğu Arafta Sorular’da Esra Elönü bu hafta lise yıllarından bu yana oyunculuğa gönül veren, başarılı işlerde yer alan oyuncu İsmail Hakkı Ürün’ü konuk edecek. Lise öğrencisiyken tiyatro ile oyunculukla tanışan Ürün, Kanal 7’de yayınlanan ilk dizisi Mihrali ile televizyon dünyasına giriş yapmasını ve kariyerini izleyicilerle paylaşacak.

Programında ayrıca İsmail Hakkı Ürün, Yeni Zelanda’da camide Müslümanlara karşı yapılan terör saldırasını ve olay sonrasında Avrupa basının olaylara bakışını değerlendirecek. Ürün, Esra Elönü’nün klasikleşen ‘’Arafta Mısınız?’’ sorusunu samimi bir şekilde yanıtlayacak.

Sanatçıdan siyasetçiye, yazardan oyuncuya herkesin kendi arafını anlattığı ‘Arafta Sorular’ her Pazar 23.00’te canlı yayınla Ülke TV’de…

***

TARAFIN DEĞİL, ARAFIN İLGİLENDİRİYOR

Taraftarlık yok, amigoluk yok, yüksek ses yok… Tarafınla değil arafınla ilgilenen Arafta Sorular samimi sohbeti ile evlerinize konuk olmaya devam ediyor.

Genç kuşak arasında yazılarıyla, tarzıyla ve kendine has üslubuyla dikkat çeken yazarlardan Esra Elönü, arafta kalmış sorulara ‘Arafta Sorular’da cevap arıyor. Sanatçıdan siyasetçiye, yazardan oyuncuya herkes kendi arafını bu programda anlatıyor. Akıllara takılan, cevabı bulunamayan soruları Esra Elönü, stüdyo konuklarıyla birlikte Arafta Sorular’da irdeliyor.

“Bizi tarafın değil arafın ilgilendiriyor” diyen Esra Elönü’nün hazırlayıp sunduğu Arafta Sorular her Pazar Ülke TV’de…

Arafta Sorular programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.