ARAFTA SORULAR

Pazar-23:00

14 Temmuz 2019,Pazar

15 TEMMUZ RUHU ARAFTA SORULAR’DA ANILIYOR

Sanatçıdan siyasetçiye, yazardan oyuncuya herkesin kendi arafını anlattığı Arafta Sorular’da bu hafta 15 Temmuz’un yıl dönümü öncesi çok özel bir program gerçekleştirilecek. Hasan Kaçan, Eşref Ziya Terzi, Şehit Mahir Ayabak’ın kardeşleri Gülbeyaz ve Zehra Ayabak’ın konuk olacağı programda 15 Temmuz’da vatanı uğruna canlarını feda edenler hatırlanacak.

Hayata, insana, gündem ve siyasete dair her şeyin konuşulduğu Arafta Sorular’da Esra Elönü bu hafta Hasan Kaçan, Eşref Ziya Terzi, Şehit Mahir Ayabak’ın kardeşleri Gülbeyaz ve Zehra Ayabak’ı ağırlayacak. 15 Temmuz’da vatanın birliği ve bütünlüğüne kastedenlere karşı halkın şanlı direnişinin anılacağı programda o geceye özel görüntüler ekrana taşınacak.

Sanatçıdan siyasetçiye, yazardan oyuncuya herkesin kendi arafını anlattığı ‘Arafta Sorular’ her Pazar 23.00’te canlı yayınla Ülke TV’de…

***

TARAFIN DEĞİL, ARAFIN İLGİLENDİRİYOR

Taraftarlık yok, amigoluk yok, yüksek ses yok… Tarafınla değil arafınla ilgilenen Arafta Sorular samimi sohbeti ile evlerinize konuk olmaya devam ediyor.

Genç kuşak arasında yazılarıyla, tarzıyla ve kendine has üslubuyla dikkat çeken yazarlardan Esra Elönü, arafta kalmış sorulara ‘Arafta Sorular’da cevap arıyor. Sanatçıdan siyasetçiye, yazardan oyuncuya herkes kendi arafını bu programda anlatıyor. Akıllara takılan, cevabı bulunamayan soruları Esra Elönü, stüdyo konuklarıyla birlikte Arafta Sorular’da irdeliyor.

“Bizi tarafın değil arafın ilgilendiriyor” diyen Esra Elönü’nün hazırlayıp sunduğu Arafta Sorular her Pazar Ülke TV’de…

Arafta Sorular programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.