ARAFTA SORULAR

Pazar-23:00

25 Ağustos 2019,Pazar

GAZETECİ FADİME ÖZKAN ARAFTA SORULAR’DA

Sanatçıdan siyasetçiye, yazardan oyuncuya herkesin kendi arafını anlattığı Arafta Sorular’ın bu haftaki konuğu gazeteci yazar Fadime Özkan olacak.

Hayata, insana, gündem ve siyasete dair her şeyin konuşulduğu Arafta Sorular’da bu hafta Esra Elönü, gazeteci yazar Fadime Özkan’ı konuk edecek. Siyaset, kadın ve toplumsal meseleler üzerine akademik araştırmalar yapan Fadime Özkan, meslek hayatının nasıl başladığından bahsedecek.

Esra Elönü ayrıca, klasik halini alan ‘’Arafta Mısınız?’’ sorusunu Fadime Özkan’a soracak. Özkan, kendi arafından söz ederken, gündeme dair görüşlerini de açıklayacak.

Sanatçıdan siyasetçiye, yazardan oyuncuya herkesin kendi arafını anlattığı ‘Arafta Sorular’ her Pazar 23.00’te canlı yayınla Ülke TV’de…

***

TARAFIN DEĞİL, ARAFIN İLGİLENDİRİYOR

Taraftarlık yok, amigoluk yok, yüksek ses yok… Tarafınla değil arafınla ilgilenen Arafta Sorular samimi sohbeti ile evlerinize konuk olmaya devam ediyor.

Genç kuşak arasında yazılarıyla, tarzıyla ve kendine has üslubuyla dikkat çeken yazarlardan Esra Elönü, arafta kalmış sorulara ‘Arafta Sorular’da cevap arıyor. Sanatçıdan siyasetçiye, yazardan oyuncuya herkes kendi arafını bu programda anlatıyor. Akıllara takılan, cevabı bulunamayan soruları Esra Elönü, stüdyo konuklarıyla birlikte Arafta Sorular’da irdeliyor.

“Bizi tarafın değil arafın ilgilendiriyor” diyen Esra Elönü’nün hazırlayıp sunduğu Arafta Sorular her Pazar Ülke TV’de…

Arafta Sorular programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.