EN İYİSİ GEZMEK

CUMARTESİ, PAZAR - 19:00

EN İYİSİ GEZMEK EKİBİ ROTASINI MANİSA’YA ÇEVİRİYOR

Hayatın derdi tasası bir yana, en iyisi gezmek diyenler ekran başına… Ülke TV ekranlarının sempatik sunucusu Harun Şen ile ‘En İyisi Gezmek’ bu hafta Ege’nin tarihi güzellikleri ve doğal zenginlikleri ile ünlü şehri  Manisa’dan ekranlara geliyor.

Anadolu sokaklarını karış karış gezerek yörelerin kendine özgü kültürünü ve farklı insan manzaralarını izleyicilerle buluşturan ‘En İyisi Gezmek’ rotasını Ege’nin önemli merkezlerinden biri olan Manisa’ya çeviriyor. Kula ilçesindeki peri bacalarının eşsiz manzarası, Kula halkının teknolojiye meydan okuyan doğal hayatları ve şehir ile özdeşleşen mesir macunun başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz tarifi ‘En İyisi Gezmek’te.

Harun Şen’in keyifli sunumuyla ‘En İyisi Gezmek’ her Cumartesi saat 19:00’da Ülke TV ekranlarında.

*****

Harun Şen’in hazırlayıp sunduğu “En İyisi Gezmek”, birbirinden renkli görüntülerle ekrana geliyor.

Ülke TV’de yayınlanan En İyisi Gezmek’de, Ülke’nin en heyecanlı ve neşeli sunucusu Harun Şen sokak sokak dolaşarak ülkenin renklerini keşfediyor. Komedinin, aklın, yeteneğin, gücün birleştiği tek program olan En İyisi Gezmek; ilginç olaylar, gülümseten gelişmelerle ekrana geliyor. Anadolu insanının samimiyetinin birinci ağızdan anlatıldığı programda; yöresel lezzetler, özel yetenekler izleyiciyle buluşuyor.

‘Gez göz arpacık’ diyerek hedefi 12’den vuran Harun Şen’in doyumsuz sohbeti Ülke TV’de…

HARUN ŞEN