EN İYİSİ GEZMEK

CUMARTESİ -19:00

17 Kasım 2018, Cumartesi

AKSARAY’IN ÜRETKEN İNSANLARI

Harun Şen’in hazırlayıp sunduğu En İyisi Gezmek, birbirinden renkli görüntülerle ekrana geliyor. Harun Şen bu hafta Aksaray’da bölge halkı ile keyifli bir program gerçekleştirecek.

Ülke TV’de yayınlanan En İyisi Gezmek’te, Ülke’nin en heyecanlı ve neşeli sunucusu Harun Şen sokak sokak dolaşarak ülkenin renklerini keşfediyor. Komedinin, aklın, yeteneğin, gücün birleştiği tek program En İyisi Gezmek’te Harun Şen Aksaray’ın Gülağaç ilçesinden renkli görüntüleri ekrana taşıyacak.  Halk eğitim merkezinde eğitim alan Hülya Hanım’ın el emeği ile yaptığı kalemlikleri gösteren Şen, Aksaray mutfağının lezzetli yemeklerini Adnan Amca’nın yemeklerini tadacak. Aynı zamanda elli yıldır çömlek yapan ve geçimini bu işten kazanan Metin Amca’nın çömlek atölyesi ekrana gelecek.

Programda ayrıca Aksaray Sultanhan Belediye Başkanı Fahri Solak’ın önderliğinde yürütülen tarihi ipek halı yapım çalışmalarının yürütüldüğü çarşı ziyaret edilecek ve Başkan tarihi halı geleneğinin yaşatılması için yaptıklarından bahsedecek.

‘Gez göz arpacık’ diyerek hedefi 12’den vuran Harun Şen’in doyumsuz sohbeti En İyisi Gezmek ile Ülke TV’de…

***

EN İYİSİ GEZMEK

Harun Şen’in hazırlayıp sunduğu “En İyisi Gezmek”, birbirinden renkli görüntülerle ekrana geliyor.

Ülke TV’de yayınlanan En İyisi Gezmek’de, Ülke’nin en heyecanlı ve neşeli sunucusu Harun Şen sokak sokak dolaşarak ülkenin renklerini keşfediyor. Komedinin, aklın, yeteneğin, gücün birleştiği tek program olan En İyisi Gezmek; ilginç olaylar, gülümseten gelişmelerle ekrana geliyor. Anadolu insanının samimiyetinin birinci ağızdan anlatıldığı programda; yöresel lezzetler, özel yetenekler izleyiciyle buluşuyor.

‘Gez göz arpacık’ diyerek hedefi 12’den vuran Harun Şen’in doyumsuz sohbeti Ülke TV’de…

En İyisi Gezmek programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.

HARUN ŞEN