EN İYİSİ GEZMEK

CUMARTESİ - 19:00

24 Haziran 2017 Cumartesi

HARUN ŞEN GÜLLAÇ TARİFİNİ YERİNDE ÖĞRENİYOR
Anadolu’nun doğal güzelliklerini, temiz yürekli insanlarını ve gizli kalmış lezzetlerini gün yüzüne çıkaran En İyisi Gezmek programı Ramazan Özel bölümleriyle Ülke TV ekranlarında olmaya devam ediyor. Harun Şen’in keyifli sunumuyla ekrana gelen En İyisi Gezmek programı, kendine özgü yemekleri ile meşhur bir lokantanın iftar sofrasına konuk olacak.

Samimi sohbeti ile izleyicilerle buluşan Harun Şen, Ramazana özel farklı lezzetler sunan lokantalardan birinin mutfağını izleyiciler için ekrana getirecek. İftar öncesinde yaşanan tatlı telaşa ortak olan Şen, birbirinden lezzetli yemeklerin yapılışını gösterirken, ustaların yemek sırlarını soracak. İftar sofrasının hazırlanışını adım adım görüntüleyen Harun Şen, üç yüz kişilik dana kavurma kazanının başında lokanta çalışanları ile hoş bir sohbet gerçekleştirecek. Aynı zamanda Ramazan tatlılarının sembolü kabul edilen güllacı hazırlamanın püf noktaları da En İyisi Gezmek ile izleyiciye aktarılacak.

Neşeli sunumuyla Harun Şen, En İyisi Gezmek programında Ramazan ayının son bölümüyle 24 Haziran Cumartesi günü saat 18:15’te Ülke TV’de ekranlarında.

****

Harun Şen’in hazırlayıp sunduğu “En İyisi Gezmek”, birbirinden renkli görüntülerle ekrana geliyor.

Ülke TV’de yayınlanan En İyisi Gezmek’de, Ülke’nin en heyecanlı ve neşeli sunucusu Harun Şen sokak sokak dolaşarak ülkenin renklerini keşfediyor. Komedinin, aklın, yeteneğin, gücün birleştiği tek program olan En İyisi Gezmek; ilginç olaylar, gülümseten gelişmelerle ekrana geliyor. Anadolu insanının samimiyetinin birinci ağızdan anlatıldığı programda; yöresel lezzetler, özel yetenekler izleyiciyle buluşuyor.

‘Gez göz arpacık’ diyerek hedefi 12’den vuran Harun Şen’in doyumsuz sohbeti Ülke TV’de…

HARUN ŞEN