EN İYİSİ GEZMEK

CUMARTESİ -19:00

HAMSİ FESTİVALİ ÜLKE TV’DE

Harun Şen’in enerjik ve keyifli sunumuyla ekrana gelen En İyisi Gezmek’te bu hafta İstanbul’un en ünlü çorbacısı ve Hamsi Festivali izleyiciyle buluşacak.

Her hafta başka bir yöre lezzetinin tanıtıldığı, festivaller ve etkinliklerin yer aldığı En İyisi Gezmek’te bu hafta kışın şifası çorbalarıyla ünlü restorana gidilecek. Şen, kelle paçadan, brokoli çorbasına kadar farklı tatları ekrana getirecek. Antep mutfağının meşhur beyran çorbasının püf noktasını da izleyicilerle paylaşacak.

Programda ayrıca Harun Şen Sancaktepe Belediyesi’nin gelenekselleşen Hamsi Festivaline misafir olacak. Sancaktepeliler’le hamsinin tadına bakan Şen, taze balık seçmenin yöntemlerini Rizeli balıkçılardan öğrenecek.

‘Gez göz arpacık’ diyerek hedefi 12’den vuran En İyisi Gezmek Cumartesi Günü Saat 19:00’da Ülke TV’de ekranlarında.

***

EN İYİSİ GEZMEK

Harun Şen’in hazırlayıp sunduğu “En İyisi Gezmek”, birbirinden renkli görüntülerle ekrana geliyor.

Ülke TV’de yayınlanan En İyisi Gezmek’de, Ülke’nin en heyecanlı ve neşeli sunucusu Harun Şen sokak sokak dolaşarak ülkenin renklerini keşfediyor. Komedinin, aklın, yeteneğin, gücün birleştiği tek program olan En İyisi Gezmek; ilginç olaylar, gülümseten gelişmelerle ekrana geliyor. Anadolu insanının samimiyetinin birinci ağızdan anlatıldığı programda; yöresel lezzetler, özel yetenekler izleyiciyle buluşuyor.

‘Gez göz arpacık’ diyerek hedefi 12’den vuran Harun Şen’in doyumsuz sohbeti Ülke TV’de…

En İyisi Gezmek programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.

HARUN ŞEN