Ana Sayfa /  Program Duyuru /  TURGAY GÜLER'E GÖZDAĞI
Duyurular
TURGAY GÜLER'E GÖZDAĞI

Son günlerde bazı kesimler tarafından hedef olarak gösterilen Turgay Güler, kendisinin hazırlayıp sunduğu Sıradışı programında başından geçen ilginç bir olayı seyircileriyle paylaştı. Turgay Güler önceki akşam trafikte seyir halindeyken kasıtlı olarak kaza yaptırılmaya çalışıldığını söyledi.


Ülke TV’de ekrana gelen Sıradışı programının sunucusu Turgay Güler önceki akşam içinde bulunduğu araca yönelik kasıtlı bir kaza girişimini dile getirdi. Korku dolu anlar yaşadığını belirten Güler, ‘‘E-5’de giderken beyaz renkli bir araç arkadan hızla geldi, yanımıza yanaştı, ben önde sağda oturuyordum. Baktı şöyle, direksiyonu üzerimize kırdı, bize vurdu. Sonra tam gaz olay yerinden kaçtı.’’ dedi. Güler, kendilerine vuran aracın plakasını aldığını ve gerekli yerlerin gerekli çalışmaları başlattığını da söyledi. ‘‘Ölüm Allah’ın emri’’ diyen Güler, Allah’tan başka hiç kimseden korkusunun olmadığını söyledi. Sıradışı programının sunucusu Turgay Güler, “Yaşam ne bir dakika uzar ne bir dakika kısalır. Benim inancım böyledir. Allah’tan başka hiç kimseden korkum ve güvencem yok. O’nun korumadığını hiç kimse korumaz, koruyamaz da. Biz bunu biliriz. İş bu noktalara kadar çirkinleşti.’’ dedi.


Ülke TV ekranlarında Sıradışı, En Sıradışı ve Sıradışı Tarih programlarını hazırlayıp sunan Turgay Güler’in adı bir süredir bazı internet sitelerinde ve sosyal medyada yayınlanan listelerde yer alıyordu.

 

 

Videoyu izlemek için tıklayınız:
http://izle7.com/ulketv/izle-3080-ulke-tv-turgay-guler-e-gozdagi.html


Videoyu yüklemek için tıklayınız:
http://basin.kanal7.com/dosyalar/TURGAY_GULERE_GOZDAGI.mp4