HER KİŞİ NİYETİNE

CUMARTESİ

Günümüz Şairlerinden Furkan Çalışkan ve Mustafa Akar’ın hazırlayıp sunduğu Her Kişi Niyetine yeni yayın döneminde de Cumartesi gecelerinize renk katıyor.

Ülke TV’nin bol muhabbetli programı Her Kişi Niyetine gündeme sıkışıp kalmayan konulardan kültür sanata, şiirden gündelik alışkanlıklarımıza, unuttuğumuz inceliklerden, unutamadığımız kitaplara kadar geniş bir alanda muhabbetin demine herkesi ortak etmeye devam ediyor. Günümüz Şairlerinden Furkan Çalışkan ve Mustafa Akar’ın hazırlayıp sunduğu programda herkes kendi hayatından bir parça buluyor.

İki kafadarın muhabbeti ile samimiyetlerini ekran başındakilere hissettirdiği Her Kişi Niyetine, Cumartesi geceleri 23.30’da canlı yayınla Ülke TV’de.

Ülke TV’de bol muhabbetli program hayata renk katmaya devam ediyor. Günümüz şairlerinden Furkan Çalışkan ve Mustafa Akar ‘‘Her Kişi Niyetine’’ adlı programla Ülke TV’de bir araya geliyor.

Günümüzün iki önemli şairi ‘‘Her Kişi Niyetine’’ adlı programda bir araya geliyor. Furkan Çalışkan ve Mustafa Akar’ın sunduğu program; gündeme sıkışıp kalmayan konulardan kültür sanata, şiirden gündelik alışkanlıklarımıza, unuttuğumuz inceliklerden, unutamadığımız kitaplara kadar geniş bir alanda muhabbetin demine herkesi ortak ediyor. İzleyenlerin kendinden bir şeyler bulacağı programda iki kafadarın muhabbeti ile samimiyetlerini ekran başındakilere hissettiriyor.

Ülke TV’de ‘‘Her Kişi Niyetine’’ herkesi sohbete davet ediyor.

FURKAN ÇALIŞKAN, MUSTAFA AKAR