SIRADIŞI

ÇARŞAMBA - 22:00

ALMANYA NİÇİN RAHATSIZ?

Gazeteci Turgay Güler’in, kendine has üslubuyla hazırlayıp sunduğu Sıradışı’nda bu hafta yeni anayasa çalışmaları ve Türkiye’nin sosyal medya provokatörlerine karşı aldığı önlemler konuşulacak.

Ülke TV ekranlarının en uzun soluklu aktüel programı Sıradışı her hafta terörden siyasete, ekonomiden enerji stratejisine kadar dünyanın ve Türkiye’nin gündemini etkileyen önemli konu başlıklarını masaya yatırmaya devam ediyor. Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu ve Gazeteci Kayahan Uygur’un konuk olacağı programda bu hafta mecliste devam eden yeni anayasa görüşmeleri ve sosyal medya üzerinden provokasyon yapan hesaplara karşı alınan tedbirler değerlendirilecek. Güler ve konukları, “CHP yeni anayasanın maddelerine mi yoksa doğrudan kendisine mi karşı çıkıyor? Yeni anayasaya geçişin ‘tek adam’ yönetimi şeklinde algılanmasını isteyenlerin asıl hedefleri ne? Almanya niçin Türkiye’nin sosyal medya kışkırtıcılarına karşı aldığı önlemlerden rahatsızlık duyuyor?” sorularına yanıt arayacak.

Siyasi denklemlerden küresel güçlerin çıkar savaşlarına, enerji haritalarından bölgesel çekişmelere… Güne ve gündeme damgasını vuran her şey Sıradışı’nda.

Sıradışı her Çarşamba saat 22.00’de Ülke TV ekranlarında.

***

Gazeteci Turgay Güler’in kendine has, bildik üslubuyla sunduğu Türkiye’nin ilk ve tek sıra dışı haber aktüalite programı Sıradışı  gündemdeki sıcak konuları konuşup tartışmaya devam edecek.

“İlk şart; sıradanlığa kesinlikle ama kesinlikle yer vermemek, ikinci şart; dikkatlerden kaçanları, görülmeyenleri ya da gösterilmeyenleri ekrana taşımak.” diyen Turgay Güler’in sunumuyla ekranlara gelen Sıradışı yeni sezonda da doğruyu anlamak ve olayları farklı bakış açılarıyla değerlendirmek için konuklarıyla birlikte ‘Niçin?’ sorusuna yanıt arayacak. Ülke TV ekranlarına taşımaya devam ediyor.  Farklı sorular, başka yorumlar, gerçek açılımlar ve dahası Gazeteci Turgay Güler’in kendine has bildik üslubuyla hazırlayıp ekrana taşıdığı Sıradışı’nda.

Sıradışı her Çarşamba saat 22.00’de canlı yayınla Ülke TV ekranlarında.