İNCE FİKİR

Pazar -12:15

5 Kasım 2017, Pazar

ŞEHİR MEKÂN ALGISINDA DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

Gündeme dair konuları, gözden kaçan mevzuları kadın gözüyle Gazeteci Fadime Özkan ve Hukukçu Özlem Zengin ‘İnce Fikir’li konuklarıyla Ülke TV ekranlarına taşıyor. Bu hafta Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim üyesi Doç. Dr. Ebru Erdönmez ve Mimar Sevilay Tuncer İnce Fikir’e konuk olacak.

Siyasetten ekonomiye, diplomasiden popüler kültüre, derin tarihten gündelik hayata her konunun farklı bakış açılarıyla ele alındığı programda gündemi oluşturan olaylar, kadın hassasiyetiyle derinlemesine irdeleniyor. Programda bu hafta şehir mekân ilişkisi üzerine uzman isimlerle keyifli bir sohbet gerçekleştirilecek.

‘’Betonlaşmanın önüne geçmek için nasıl mimari yapılar inşa edilmeli? İstanbul, şehir mekân algısında ne gibi sorunları barındırıyor?’’ Gibi sorulara cevap aranacak.

***

İNCE FİKİR

Gündeme dair konuları, gözden kaçan mevzuları kadın gözüyle Gazeteci Fadime Özkan ve Hukukçu Özlem Zengin ‘İnce Fikir’li konuklarıyla Ülke TV ekranlarına taşıyor.

Siyasetten ekonomiye, diplomasiden popüler kültüre, derin tarihten gündelik hayata her konunun farklı bakış açılarıyla ele alındığı programda gündemi oluşturan olaylar, kadın hassasiyetiyle derinlemesine irdeleniyor. Gazeteci Fadime Özkan ve Hukukçu Özlem Zengin’in hazırlayıp sunduğu, hayatı ve hakikati ıskalamamak isteyenlerin programı İnce Fikir her hafta yeni bir konu ve konukla gündemi analiz etmeye devam edecek.

İnce Fikir her Pazar 12.15’te canlı yayınla Ülke TV ekranlarında.

İnce Fikir programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz…