İNCE FİKİR

Pazar - 12:00

19 Şubat Pazar

ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİ NE GETİRECEK?

Gazeteci Fadime Özkan ve Hukukçu Özlem Zengin, gündeme dair konuları, gözden kaçan mevzuları, ‘İnce Fikir’li konukları ile Ülke TV ekranlarına taşımaya devam ediyor. Programda bu hafta Prof. Dr. Haluk Alkan ve Yard. Doç. Dr. Ali Aslan ile Cumhurbaşkanlığı sisteminin neler getireceği konuşulacak.

Siyasetten ekonomiye, diplomasiden popüler kültüre, derin tarihten gündelik hayata dair pek çok konunun kadın gözüyle ele alındığı İnce Fikir’de bu hafta tüm yönleri ile Cumhurbaşkanlığı sistemi masaya yatırılacak. Prof. Dr. Haluk Alkan ve Yard. Doç. Dr. Ali Aslan’ın konuk olacağı programda, “Bu değişiklik neden gerekli? ‘Tek adam rejimi’ yorumlarının ardında ne var? Siyasi partilerin referandum stratejisi neler?” sorularına yanıt aranacak.

Hayatı ve hakikati ıskalamamak isteyenlerin programı İnce Fikir her Pazar 12.15’te canlı yayınla Ülke TV ekranlarında.

*****

Gündeme dair konuları, gözden kaçan mevzuları kadın gözüyle Gazeteci Fadime Özkan ve Hukukçu Özlem Zengin ‘İnce Fikir’li konuklarıyla  Ülke TV ekranlarına taşıyor.

Siyasetten ekonomiye, diplomasiden popüler kültüre, derin tarihten gündelik hayata her konunun farklı bakış açılarıyla ele alındığı programda gündemi oluşturan olaylar kadın hassasiyetiyle derinlemesine irdeleniyor. Gazeteci Fadime Özkan ve Hukukçu Özlem Zengin’in hazırlayıp sunduğu, hayatı ve hakikati ıskalamamak isteyenlerin programı İnce Fikir her hafta yeni bir konu ve konukla gündemi analiz etmeye devam edecek.

İnce Fikir her Pazar 12.15’te canlı yayınla Ülke TV ekranlarında.