İNCE FİKİR

Pazar - 12:00

ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİYLE İLGİLİ SÜREÇ REFERANDUMA DOĞRU MU GİDİYOR?

Gazeteci Fadime Özkan ve Hukukçu Özlem Zengin’in gündeme dair konuları konuştukları ‘İnce Fikir’e bu hafta Milletvekili Fatma Benli ve Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Erdinç Yazıcı konuk olacak.

Siyasetten ekonomiye, diplomasiden popüler kültüre, derin tarihten gündelik hayata dair pek çok konunun kadın gözüyle ele alındığı İnce Fikir’de bu hafta Anayasa değişikliği sürecindeki referandum ihtimali ve CHP’nin değişikliğe gösterdiği direncin sebepleri konuşulacak. AK Parti İstanbul milletvekili Fatma Benli ve Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Erdinç Yazıcı’nın konuk olacağı programda, “Meclis’teki gerilim topluma yansır mı? Referandum süreci nasıl işler? CHP neden gerilim siyasetini seçti?” Sorularına yanıt aranacak.

Hayatı ve hakikati ıskalamamak isteyenlerin programı İnce Fikir her Pazar 12.15’te canlı yayınla Ülke TV ekranlarında.

****

Gündeme dair konuları, gözden kaçan mevzuları kadın gözüyle Gazeteci Fadime Özkan ve Hukukçu Özlem Zengin ‘İnce Fikir’li konuklarıyla  Ülke TV ekranlarına taşıyor.

Siyasetten ekonomiye, diplomasiden popüler kültüre, derin tarihten gündelik hayata her konunun farklı bakış açılarıyla ele alındığı programda gündemi oluşturan olaylar kadın hassasiyetiyle derinlemesine irdeleniyor. Gazeteci Fadime Özkan ve Hukukçu Özlem Zengin’in hazırlayıp sunduğu, hayatı ve hakikati ıskalamamak isteyenlerin programı İnce Fikir her hafta yeni bir konu ve konukla gündemi analiz etmeye devam edecek.

İnce Fikir her Pazar 12.15’te canlı yayınla Ülke TV ekranlarında.