HAYAT TERCİHTİR

Hafta Sonu 11:10

TERCİHLERE YÖN ‘HAYAT TERCİHTİR’DE VERİLİYOR

Ülke TV ekranlarında yepyeni bir program; Hayat Tercihtir… Hayata hazırlanan gençlere rehber olacak program ‘Hayat Tercihtir’ Şaban Özdemir’in sunumuyla Ülke TV’de…

Ülke TV’de üniversiteye hazırlananlar için rehberlik yapacak, tercihlerinde yol gösteren yepyeni bir program ‘Hayat Tercihtir’ başlıyor. Gençlere yön veren ve doğru tercih yapmaları için yardımcı olan ‘Hayat Tercihtir’ üniversite tercihleriyle ilgili tüm sorulara cevap veriyor. Üniversiteye hazırlanan gençler için psikolojik desteğin de verildiği programda tüm bölümler için aydınlatıcı bilgiler ve uzman konuklar yer alıyor. Tercihlerde dikkat edilmesi gereken noktalar, alanlara göre doğru tercihler ‘‘Hayat Tercihtir’de ekranlara geliyor.

Adaylar için doğru meslek hangisi detaylıca irdelenecek. Hangi puan ile hangi bölüm ve üniversite tercih edebilir soruları cevaplandırılacak. Sosyal medya üzerinden interaktif şekilde gerçekleştirilecek programda aday öğrencilerin zihnini meşgul eden tüm sorular uzman ağızlardan cevap bulacak.

Hayat Tercihtir canlı yayınla Ülke TV’de.