GÜNDEM ÖZEL

Pazartesi - Perşembe 22.00

‘GÜNDEM’İN NABZI ÜLKE TV’DE ATIYOR

Ülke TV, Türkiye ve dünyada yaşanan olayların nabzını ‘Gündem’ ile yakalamaya devam ediyor. Genç ve dinamik sunucu Şahin Karakaya’nın hazırlayıp sunduğu Gündem’de, haftanın olayları uzman konuklar eşliğinde canlı yayında ele alınıyor.

Terör, siyaset, ülke ve dünyanın gündemine oturan olayların haftalık olarak değerlendirildiği Gündem, yaşananların perde arkasına ışık tutuyor. Ülke TV’nin başarılı sunucusu Şahin Karakaya’nın hazırlayıp sunduğu Gündem, Türkiye üzerinde oynan kirli oyunları, dış ülkelerle olan ilişkileri, terör örgütlerinin hain planlarını, Arap dünyasında yaşanan savaşları ve haftanın öne çıkan haberlerini her biri alanında uzman isimler ve siyasetçi konuklarıyla irdeliyor.

Programda ayrıca Ankara kulislerinde yaşananlar, ekonomide meydana gelen hareketlilik, sosyal medyada büyük yankı bulan haberler ve fenomen isimlerin yorumlarına yer veriliyor.

Gündeme uzak kalmak istemeyenlerin programı Gündem, Pazartesi ve Perşembe günleri saat 22:00’de Ülke TV ekranlarında canlı yayınla izleyicisiyle buluşuyor.

Gündem Özel programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz…