ARTI EKSİ

PAZAR -11.15

Ülke TV ekranlarında hayatın her anında yardımcı olan program Artı Eksi… Gazeteci Şaban Özdemir’in sunumu, uzman konukların katılımıyla ekrana gelen Artı-Eksi, hayattaki artı ve eksilerinizi görmenizi sağlayacak. Eksileriniz bundan böyle artılarınızla yer değiştiriyor.

Hayatında yeni bir pencere açmak isteyenler, öğrenmenin yaşı yoktur diyenler, bildikleriyle sınırlı kalmak istemeyenler ekran başına… Farklılık arayanlara alternatif olan Artı-Eksi, Ülke TV’de merak ettiğiniz konuları ekrana taşıyor. Üsküdar Üniversitesi’nin akademik kadrosunun katılımıyla yaşama dair donanımlarınız üçüncü bir göz tarafından ele alınıyor. Yaşama ve eğitime dair birçok önemli konunun, alanında önemli isimlerle ele alınıp değerlendirildiği Artı-Eksi programı ÜLKE TV ekranlarında sizlerle oluyor.

Dünyanın sonsuz çeşitliliğini algılama fırsatıyla bireysel farklılıkları anlamayı, hoş görmeyi, bundan da yeni sentezler çıkartmayı amaçlayan Artı-Eksi programı Gazeteci Şaban Özdemir’in sunumuyla her pazar saat 11:15’da Ülke TV ekranlarında…

 

ŞABAN ÖZDEMİR