ARAFTA SORULAR

Pazar-23:30

YAZAR AHMET TEZCAN ARAFINI ANLATACAK

Sanatçıdan siyasetçiye, yazardan oyuncuya herkesin kendi arafını aradığı ‘Arafta Sorular’ Pazar akşamlarına renk katmaya devam ediyor. Programda bu hafta Yazar Ahmet Tezcan konuk olacak.

Hayata, insana, gündem ve siyasete dair ne varsa konuşulan program Arfta Sorular konuklarına arafını sorgulatıyor. Esra Elönü’nün hazırlayıp sunduğu programda Yazar Ahmet Tezcan hem arafını anlatacak hem de gündeme ilişkin görüşlerini paylaşacak.

Ahmet Tezcan, dünya görüşünü, kitaplarını yazarken nelerden etkilendiğini ve kendine dair merak edilenleri Arafta Sorular’da izleyicilere anlatacak.

Sanatçıdan siyasetçiye, yazardan oyuncuya herkesin kendi arafını sorguladığı ‘Arafta Sorular’ her Pazar 23.30’da canlı yayınla Ülke TV ekranlarında…

***

ARAFTA SORULAR

Taraftarlık yok, amigoluk yok, yüksek ses yok… Tarafla değil arafla ilgilenen program ‘Arafta Sorular’ Ülke TV’de…

Genç kuşak arasında yazılarıyla, tarzıyla ve kendine has üslubuyla dikkat çeken yazarlardan Esra Elönü, arafta kalmış sorulara ‘Arafta Sorular’da cevap arıyor. Sanatçıdan siyasetçiye, yazardan oyuncuya herkes kendi arafını bu programda anlatıyor. Akıllara takılan, cevabı bulunamayan soruları Esra Elönü, stüdyo konuklarıyla birlikte Arafta Sorular’da irdeliyor.

“Bizi tarafın değil arafın ilgilendiriyor” diyen Esra Elönü’nün hazırlayıp sunduğu ‘Arafta Sorular’ her Pazar saat 23.30’da Ülke TV’de.

Arafta Sorular programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.