ARAFTA SORULAR

Pazar-23:30

27 Mayıs 2018, Pazar

MAHİR ÜNAL ARAFTA SORULAR’A KONUK OLACAK

Sanatçıdan siyasetçiye, yazardan oyuncuya herkesin kendi arafını anlattığı ‘Arafta Sorular’ Esra Elönü’nün sunumuyla Ülke TV ekranlarına geliyor. Kendine has üslubu ve sıcak sohbetiyle izleyicilerin beğenisini toplayan Esra Elön’ün bu haftaki konuğu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal konuk olacak.

Hayata, insana, gündem ve siyasete dair her şeyin konuşulduğu ‘Arafta Sorular’ konuklarına arafını sorgulatıyor. Erken seçim döneminde Türkiye’de yaşanan ekonomik ve sosyal değişimlerin konuşulacağı programda bu hafta AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal ağırlanacak.

Programda ayrıca insanların ne olursa olsun vazgeçmeyeceği sabit fikirleri olması gerektiğini söyleyen Mahir Ünal kendi arafını da anlatacak.

Sanatçıdan siyasetçiye, yazardan oyuncuya herkesin kendi arafını anlattığı ‘Arafta Sorular’ her Pazar 23.30’da canlı yayınla Ülke TV’de…

***

ARAFTA SORULAR

Taraftarlık yok, amigoluk yok, yüksek ses yok… Tarafla değil arafla ilgilenen program ‘Arafta Sorular’ Ülke TV’de…

Genç kuşak arasında yazılarıyla, tarzıyla ve kendine has üslubuyla dikkat çeken yazarlardan Esra Elönü, arafta kalmış sorulara ‘Arafta Sorular’da cevap arıyor. Sanatçıdan siyasetçiye, yazardan oyuncuya herkes kendi arafını bu programda anlatıyor. Akıllara takılan, cevabı bulunamayan soruları Esra Elönü, stüdyo konuklarıyla birlikte Arafta Sorular’da irdeliyor.

“Bizi tarafın değil arafın ilgilendiriyor” diyen Esra Elönü’nün hazırlayıp sunduğu ‘Arafta Sorular’ her Pazar saat 23.30’da Ülke TV’de.

Arafta Sorular programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.