ARAFTA SORULAR

PAZAR - 23:30

10 Eylül Pazar, 2017

İSTANBUL DEPREME HAZIR MI?

Sanatçıdan siyasetçiye, yazardan oyuncuya herkesin kendi arafını anlattığı ‘’Arafta Sorular’’ Ülke TV ekranlarında birbirinden değerli konukları ağırlamaya devam ediyor. Kendine has üslubu ile dikkat çeken Esra Elönü’nün bu haftaki konuğu Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanı Dr. Mehmet Güllüoğlu olacak.

Konuşulmaya değer her konunun masaya yatırıldığı program Arafta Sorular Pazar gecelerine konuk olmaya devam ediyor. Esra Elönü Arafta Sorular’da bu hafta geçtiğimiz ay AFAD Yönetim Başkanı olarak tayin edilen Dr. Mehmet Güllüoğlu’nu konuk edecek. Güllüoğlu, AFAD Yönetim Başkanlığına geliş sürecini Arafta Sorular’da anlatacak. Programda ayrıca beklenen büyük İstanbul depremine karşı AFAD’ın aldığı önlemler, bu depremde yaşanması muhtemel olaylar ve toplumu bilinçlendirme yönünde yapılan çalışmalar da ele alınacak.

Sanatçıdan siyasetçiye, yazardan oyuncuya herkesin kendi arafını anlattığı ‘Arafta Sorular’ her Pazar 00.00’da canlı yayınla Ülke TV’de…

***

Arafta Sorular Yaz Döneminde de Yeni Bölümleri ile Ülke TV’de…

Taraftarlık yok, amigoluk yok, yüksek ses yok… Tarafla değil arafla ilgilenen program ‘Arafta Sorular’ Ülke TV’de…

Genç kuşak arasında yazılarıyla, tarzıyla ve kendine has üslubuyla dikkat çeken yazarlardan Esra Elönü, arafta kalmış sorulara ‘Arafta Sorular’da cevap arıyor. Sanatçıdan siyasetçiye, yazardan oyuncuya herkes kendi arafını bu programda anlatıyor. Akıllara takılan, cevabı bulunamayan soruları Esra Elönü, stüdyo konuklarıyla birlikte Arafta Sorular’da irdeliyor.

“Bizi tarafın değil arafın ilgilendiriyor” diyen Esra Elönü’nün hazırlayıp sunduğu ‘Arafta Sorular’ her Pazar saat 23.30’da Ülke TV’de.