ARAFTA SORULAR

PAZAR - 23:30

BAHADIR YENİŞEHİRLİOĞLU ARAFTA SORULAR’DA

Esra Elönü’nün hazırlayıp sunduğu Arafta Sorular programının bu haftaki konuğu yazar ve oyuncu Bahadır Yenişehirlioğlu olacak.  Programda Türkiye’nin entelektüel birikimi konuşulacak.

Arafta Sorular, hayatın her alanından konuları, birbirinden değerli konuklarla Ülke TV ekranlarına taşımaya devam ediyor. Yazdığı romanlarla adından sıkça söz ettiren yazar ve oyuncu Bahadır Yenişehirli’nin konuk olacağı programda günümüz Türk aydınları ve entelektüel birikimleri masaya yatırılacak. Programda “Aydınlar niçin belli bir ideolojik görüş etrafında gruplaşıyor? Türkiye’deki aydın sorununun temel sebepleri ne? Yazın dünyamızdaki yozlaşmanın sebepleri neler?” sorularına da yanıt aranacak.

Sanatçıdan siyasetçiye, yazardan oyuncuya herkesin kendi arafını anlattığı ‘Arafta Sorular’ her Pazar 23.30’da canlı yayınla Ülke TV’de

*****

ARAFTA SORULAR

Sanatçıdan siyasetçiye, yazardan oyuncuya herkesin kendi arafını anlattığı, Arafta Sorular yeni sezonda da Ülke TV ekranlarında.

Taraftarlık yok, amigoluk yok, yüksek ses yok… Tarafla değil arafla ilgilenen program ‘Arafta Sorular’ Ülke TV’de. Genç kuşak arasında yazılarıyla, tarzıyla ve kendine has üslubuyla dikkat çeken yazarlardan Esra Elönü, arafta kalmış sorulara ‘Arafta Sorular’da cevap arıyor. Sanatçıdan siyasetçiye, yazardan oyuncuya herkesin kendi arafını bu programda anlatıyor. Akıllara takılan, cevabı bulunamayan soruları Esra Elönü, stüdyo konuklarıyla birlikte Arafta Sorular’da irdeliyor.

“Bizi tarafın değil arafın ilgilendiriyor” diyen Esra Elönü’nün hazırlayıp sunduğu ‘Arafta Sorular’ her Pazar saat 23.30’da Ülke TV’de.